×

فیلتر محصولات
Price
-
نسخه پرستاشاپ
ترجمه فارسی
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
با ماژول Amazzing filter Module می‌توانید فیلتر پیشرفته پرستاشاپ برای محصولات را راه اندازی کنید. تا کاربران بتوانند بسرعت کالاهای مدنظر خود را پیدا نمایند.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Advanced Search 4 - Filters & Search Module برای جستجو و فیلتر گام به گام محصولات در پرستاشاپ می‌باشد و می‌توانند مرحله به مرحله اقدام به جستجو نمایند
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Multiple Features - Assign your features without limit Module برای راه اندازی ویژگی های چندگانه در پرستاشاپ و همچنین جزئیات و کاتالوگ محصولات می‌باشد. 
499,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Order history pagination and filter by order status  برای بوجود آوردن امکان صفحه بندی و فیلتر سفارشات در ناحیه کاربری مشتریان در پرستاشاپ می‌باشد.
249,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
با ماژول Prestashop Block Search Pro امکان قرار دادن ابزاری برای جستجو در یک شاخه یا برند خاص در پرستاشاپ فراهم میگردد. جستجو در یک دسته خاص یا برند خاص.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Prestashop Step by step - categories  برای فیلتر شاخه ها در پرستاشاپ بصورت مرحله به مرحله با تکنولوژی آجاکس می‌باشد.فیلتر دسته های محصولات در پرستاشاپ.

ماژول های پرستاشاپی موجود در این شاخه، مخصوص جستجو و فیلتر محصولات و مطالب موردنیاز برای مشتریان می‌باشد تا کاربران و مشتریان بتوانند به راحتی و با سهولت بیشتری به مطالب و محصولات مورد نیاز خود دسترسی داشته و آنها را پایش نموده و جستجو نمایند. برخی از این ماژول ها فرایند جستجو و کاووش در فروشگاه ساخته شده با پرستاشاپ را بهبود می‌دهند و نرخ سوددهی فروشگاه را از این طریق ارتقاع می‌دهند. بعضی از این ماژول ها ابزارهایی در اختیار کاربران سایت پرستاشاپی قرار میدهند که مشتریان میتوانند با فیلدهای مختلف زیادی به جستجو بپردازند از جمله فیلدهایی مانند شاخه، اندازه، رنگ، برند، جنس کالا و .... که دستیابی دقیق و سریع به موارد دلخواه مشتری را فراهم می‌اورند.

ادامه مطلبShow less

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم