افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 2,199,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

ماژول های افزودن تب و اطلاعات اضافی

ماژول های افزودن تب و اطلاعات اضافی به محصولات در پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر تمایل دارید در سربرگ ها و تب های مختلفی اطلاعات بیشتری از محصول یا خدمات خود را به مشتریان ارائه بدهید بهتر است که از ماژول های موجود در این دسته استفاده بنمایید. هرچقدر اطلاعات و جزئیات بیشتری از کالا را بصورت تفکیک شده و مرتب و منظم ارایه دهید مشتریان بیشتر تمایل به ماندن در آن صفحات پیدا میکنند و احتمال خرید بیشتر خواهد شد. همچنین اعتبار سایت نیز افزایش پیدا خواهد کرد. معمولا گوگل سایت های غنی از اطلاعات را خیلی ارزش قائل است.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول دسته بندی ویژگی ها در پرستاشاپ با نام تجاری Full Features Groups (+ Multiple Features & Quick Edit) Module که معروف ترین ماژول دسته‌بندی ویژگی‌ها است.
2,199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول نمایش سه بعدی محصول در پرستاشاپ با نام اصلی 3D Product View with Augmented Reality (WebAR) Module با پشتیبانی از فرمت‌ glb اندروید و فرمت usdz آی‌اواس
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول فیلدها و تب‌های سفاری پرستاشاپ برای صفحه محصول با نام تجاری Custom fields & tabs on product page Module جهت نمایش جزئیات بیشتری از محصول در پرستاشاپ.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Product Tabs - Add Extra Custom Tabs Module جهت ساخت تب های بیشتر در صفحه محصولات پرستاشاپ میباشد. هر چقدر که دوست دارید برای محصولات خود تب بسازید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Product Extra Tabs - Tabs additional information Module امکان ساخت تب های اضافه برای صفحه محصول در پرستاشاپ فراهم میگردد. بی نهایت تب درست کنید.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Customer Files Upload ابزاری برای آپلود فایل در پرستاشاپ می باشد و مشتریان می توانند در هر مرحله از خرید برای سفارشات خود فایل آپلود کنند.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم