افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 999,000 تومان

ماژول های اندازه ها، واحدها و ابعاد

ماژول های اندازه ها، واحدها و ابعاد برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارد. بطور مثال با نمایش یک راهنمای مناسب برای اندازه ها می‌توانید تعداد سفارشات برگشت خورده را کاهش دهید و میزان رضایت مشتریان را تا اندازه زیادی افزایش دهید چرا که آنها دقیقا براساس راهنما و دقیقا مطابق با نیازشان خرید انجام خواهند داد و این موضوع برای فروشگاه های مد و لباس بسیار کارآمد است. همچنین در این بخش از ماژول ها می‌توانید از ابزارهای خاصی برای فروش محصولات ابعاد دارد استفاده نمایید و محصولاتی با طول و عرض و یا ارتفاع متغییر را بفروش برسانید و با اسفاده از این ابزارهای پیشرفته بطور خودکار بتوانید قیمت و یا وزن محصولات را محاسبه و تخمین قیمت نمایید. در نهایت بایستی عرض کنیم که هر انچه را که در مورد سایز و ابعاد و واحدها باشد در این دسته از ماژول ها قرار داردند.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول راهنمای سایز پرستاشاپ با نام تجاری Size Guide Module جهت نمایش راهنمای سایزها و اندازه ها در صفحه محصول بصورت پاپ‌آپ و یا نمایش در تب توضیحات بیشتر.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Product Properties Extension-sell by weight, length,etc Module برای فروش محصولات وزنی یا طولی در پرستاشاپ و همچنین فروش سایر واحدهای اندازه گیری مرسوم
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Dynamic Product Price Module ابزاری است برای قرار دادن محصول با قیمت متغیر در پرستاشاپ تا قیمت محصول بر اساس فیلدها و فورمول‌های تعیین شده تغییر کند.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم