×

199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
با ماژول Knowband - Cash on Delivery  امکان راه اندازی روش پرداخت در محل برای پرستاشاپ فراهم می‌شود و مشتریان می‌توانند این نوع روش پرداخت را انتخاب نمایند.

مازول های پرداخت در محل برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. یکی از روش های پرداخت هزینه سفارش پرداخت آن توسط مشتری در محل دریافت کالا یا محصول است. خیلی وقت ها مشتریان اعتماد کافی برای پرداخت آنلاین هزینه کالا را ندارند. به همین خاطر داشتن یک روش پرداخت مخصوص این دسته از مشتریان می تواند میزان اعتماد مشتریان به خرید را افزایش داده و فروش شما را تا حد چشم گیری افزایش دهد.
پرداخت در محل یا (COD (Cash On Delivery نوعی تراکنش مالی است که در آن هزینه محصول در زمان تحویل دریافت می‌گردد. نحوه پرداخت وجه می‌تواند به صورت نقدی یا با استفاده از کارت‌های اعتباری باشد. در برخی از کشورها خرده‌فروشی اینترنتی برای فروش محصولات خود از این روش استفاده می‌کنند.
پرداخت در محل در کشور ایران نیز نوعی تراکنش مالی است که از طرف شرکت پست جهت استفاده خریداران و فروشندگان اینترنتی ارائه گردیده و بر این اساس کالای فروخته شده، توسط مامور پست جمع آوری و توسط شبکه گسترده پستی توزیع و پس از دریافت وجه بر طبق فاکتور صادره در سیستم خرید پستی، تحویل خریدار میگردد.
بطور بطور خلاصه ماژول های موجود در این بخش شما را برای راه اندازی این سیستم یاری خواهند رساند.

ادامه مطلب

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم