×

 • ماژول های افزایش سرعت و بهبود عملکرد

  ماژول های افزایش سرعت پرستاشاپ و بهبود عملکرد سایت را بررسی کنید و ببینید که چگونه می توانید فروشگاه پرستاشاپ خود را سریعتر و کارآمدتر کنید.

  3 ثانیه: این حداکثر مدت زمانی است که مشتری برای بارگذاری یک سایت در هنگام لود شدن صفحه منتظر می ماند. بهتر است برای بهبود تجربه کاربری و ارتقاع نرخ باز شدن صفحات سایت‌تان، سرعت فروشگاه خود را افزایش داده و آن را بهینه کنید! معمولاً بهینه سازی ها شامل این موارد هستند: حافظه پنهان ، تمیزکاری ها ، بهینه سازی تصویر و غیره که  همه این موارد راه های سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری صفحه ها در وب سایت شما هستند!

 • ماژول های مدیریت سفارشات

  در پرستاشاپ سفارشات را به راحتی و با سرعت بالایی مدیریت کنید.!

  این ماژول ها به شما این امکان را می‌دهند که سفارشات موجود را در سریع ترین زمان ممکن پردازش کنید، بعنوان مثال بصورت فله ای آنها را حذف یا ویرایش کنید. به پیام های مربوط به سفارشات سریع پاسخ بدهید و با دید کلی سفارشات را مورد بررسی و آنالیز قرار دهید و فرایند ها و روند پردازش آنهار امورد کاووش قرار دهید. با کمی مطالعه و دقت می توانید ماژول های مناسب خود را انتخاب کرده و از آنها استفاده کنید .

 • ماژول های مهاجرت و پشتیبان گیری

  اگر نیاز دارید که فروشگاه خود را با سرعت بالایی به آخرین ورژن پرستاشاپ ارتقا بدهید پیشنهاد میکنیم که از این سری از ماژول ها استفاده بفرمایید و از طریق یکی از ماژول‌های مهاجرت عملیات ارتقا را انجام دهید و انتقال محصولات یا شاخه های فروشگاه خود را با خیال راحت و بصورت امنی انجام دهید. همچنین اگر به فکر این هستید که با خیال اسوده تری پشتیبان گیری از سایت خود را انجام دهید باید دز این بخش از ماژول ها به دنبال ابزار مناسب خود باشید. پشنهاد ما این است که همیشه فروشگاه خود را به روز نگه دارید تا از جدیترین تکنولوژی های وب بهرمنده شوید و امنیت سایت پرستاشاپ خود را نیز افزایش دهید. لازم به توضیح هست که قبل از بروزرسانی حتما بک آپ بگرید و همه ماژول ها را بروز کنید تا آماده ارتقاع پرستاشاپ باشید.

 • مآژول های امنیتی و سطح دسترسی

  ماژول های قرار گرفته در این دسته، مخصوص محافظت و تامین امنیت پرستاشاپ می‌باشند. اگر تمایل دارید برای فرم های موجود در فروشگاه خود کدهای ضد ربات و کدهای ریکپچا قرار بدهید حتما آنها را در این دسته خواهید یافت و یا اگر تمایل دارید که از شر اسپم ها و ربات های مزاحم خلاص شوید و یا آپی های خاصی را مسدود کنید باز همین حتما در این بخش بدنبال ابزارهایش بگردید. بطور خلاصه اگر تصمیم دارید یک آنتی ویروس یا فایروال خوب برای پرستاشاپ خود پیدا کنید این دسته از ماژول ها را جستجو کنید.

 • مازول های حسابداری، گزارش‌گیری و چاپ فاکتور

  مازول های حسابداری، گزارش‌گیری و چاپ فاکتور پرستاشاپ در این شاخه قرار دارد و شما می‌توانید با مازول هایی که در این دسته قرار گرفته اند فاکتورهای خود را کاملا سفارشی سازی و شخصی سازی کنید و گزارش‌گیری های حرفه ای بسیار کارآمد و کارا از فروش، سود و زیان و .... را داشته باشید. 

 • ماژول های ثبت نام و مراحل سفارش دادن

  ماژول های ثبت نام و مراحل سفارش دادن در پرستاشاپ در این دسته قرار دارند. با ماژول های موجود در این مجموعه می‌توانید فرایند خرید از فروشگاه خود را ساده سازی کنید و بجای داشتن فرایند خرید ۵ مرحله ای با استفاده از یک ماژول مناسب، مشتریان خود را به یک صفحه تک صفحه ای برای پرداخت هدایت کنید و به اصطلاح فرایند خرید در سایت خود را تک صفحه ای نمایید. همچنین با برخی از این ماژول ها می توانید فرایند ثبت نام در فروشگاه را نیز ساده سازی کنید و بجای اینکه مشتریان فرم های طوانی ثبت نام را پر کنند، به صفحات ثبت نام و یا صفحات ورود ساده تر هدایت کنید. بعنوان مثال می توانید برخی فیلدهای ثبت نام را کم و زیاد کرده و ساده تر کنید و یا از ثبت نام پیامکی و ... بهره بگیرید.

 • ماژول های به روز رسانی سریع و دسته جمعی

  ماژول های به روز رسانی سریع و دسته جمعی پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر قصد دارید که بصورت دسته جمعی و حجم انبوهی از تغییرات را در بازه زمانی کوتاهی تجربه کنید بهتر است که از ماژول های موجود در این دسته استفاده بنمایید. احتمالا شما هم جزو فروشگاه دارانی هستید که صرفه جویی در زمان و انرژی بسیار برایتان حائز اهمیت است، پس اگر تمایل دارید بصورت فله ای تغییراتی را در سفارش ها، محصولات، مشتریان، عکسها، نوشته ها و ... داشته باشید حتما از ابزارهای تخصصی و مخصوص پرستاشاپ استفاده نمایید و با یک کلیک یا چند کلیک ساده به اهداف خود برسید.

 • ماژول های مربوط به قوانین و مقررات

  ماژول های مربوط به قوانین و مقررات در پرستاشاپ در این بخش قرار دارد. همانطور که میدانیم هر فروشگاهی قوانین و مقررات خاصی دارد و علاوه بر آن هر کشوری نیز قوانین و مقررات کلی و جزئی در حوزه تجارت الکترونیک دارد. بنابراین ما به مآژول هایی نیاز داریم که این قوانین و مقررات ملی و بین‌اللملی و قوانین خودمان را به بهترین شکل به مشتریان نمایش داده و یا آنها را به تایید یا امضای بازدیدکنندگان و مشتریان برسانیم تا هم کاربران سایت از قوانین آگاهی بیابند و هم خسارت های قانونی و حقوقی صاحبان و مدیران فروشگاه ها به حداقل برسد.

  بعنوان مثال اگر وب سایت فروشگاهی شما از حافظه کوکی برای ذخیره برخی داده های بازدیدکنندگان و کاربران بهره می‌برد از دید قوانین جهانی بهتر است که این موضوع به آنها اطلاع داده شود و اگر موضوع فرایند ارسال کالا یا تحویل محصولات یا فرایند پرداخت های آنلاین با روش خاصی و یا طبق شرایط خاصی پردازش می‌شود تمامی این ها به اطلاع کاربران رسانده شود. نمایش این پیام های قانونی و حقوقی بایستی به بهترین شکل ممکن و بسیار کارآمد باشد تا این اطلاع رسانی ها خیلی خوب و بجا انجام گیرد. این ماژول ها اینجا هستند تا در این مورد شما را یاری رسانند.

 • ماژول های بومی سازی و چند زبانه سازی

  ماژول های بومی سازی و چند زبانه سازی پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر تصمیم دارید که فروشگاه خود را چندزبانه کنید و یا مطالب و محتوای آن را به زبان های دیگر ترجمه کنید حتما از این بخش از ماژول ها استفاده بفرمایید چرا که هر کشوری زبان، قوانین فروش، ارز و واحد پولی خاص خود را دارد و با مدیریت بهتر و بهینه تر این موارد در سایت خود می توانید در عرصه بین المللی حضور و فروش خوبی داشته باشید و یک سایت بین المللی شرایط و موضوعات و الزاماتی خاص خود را دارد که می توانید نیازهای خود را با استفاده از این مآزول ها برطرف نمایید. 

 • مازول های مدیریت قیمت

  مازول های مدیریت قیمت در پرستاشاپ در این بخش قرار دارند و براحتی با استفاده از این ماژول ها میتوانید محصولاتی را در وب سایت قرار بدهید که قیمت های متغییر و پویایی دارند و براساس قوانین، نقش‌ها، وضعیت‌ها ، شرایط و بر اساس نیاز و خواسته مشتریان قیمتهایشان تغییر میکند. میتوانید برای گروه های خاصی از مشتریان قیمت های متفاوتی نمایش دهید و یا با برخی ماژول ها می توانید قیمت کالا را همزمان با چندین واحد پولی به نمایش بگذارید. همچنین امکان مخفی سازی قیمت ها برای برخی محصولات یا یا برخی دسته ها و یا برخی مشتریان را داشته باشید. بطور خلاصه مازول های موجود در این بخش برای مدیریت پیشرفته تر و انعطاف پذیرتر قیمت ها در پرستاشاپ می باشد.

 • ماژول های تجزیه و تحلیل و آمار

  ماژول های تجزیه و تحلیل و آمار برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارد و درواقع اگر نیاز دارید که آمار و ارقام بیشتر و دقیق تری از محصولات، مشتریان، سفارشات و میزان فروش سایت خود را بدست آورید بهتر است که در این دسته از ماژول ها به دنبال افزونه پرستاشاپی خود بگردید. ماژول های موجود در این بخش بعضا آنقدر کامل و دقیق هستند که شماره را شگفت زده خواهند کرد و قدرت تجزیه تحلیل مدیران فروشگاه های ساخته شده با پرستاشاپ را تا حد زیادی افزایش می‌دهند. احتمالا در فروشگاه پرستاشاپی شما کارمندان زیادی وجود دارند که کارها و وظایف خاصی را انجام میدهند و دوست دارید که بدانید کدام کارمند عملکرد بهتری داشته یا کدام یک از مشتریان بیشترین خرید را داشته و یا کدام محصولات بیشترین فروش را داشته و موارد این چنینی و مشابه این موضوعات احتمالا در ذهن شما است و احتمالا با این ماژول های موجود در این دسته به نیاز خود پاسخ مناسبی خواهی یافت.

  احتمالا دوست دارید میزان فروش سایت خود را از طریق سیستم های آنالیز موتورهای جستجو بررسی و تحلیل کنید و بدانید که میزان تبلیغات یا کمپین های شما در فیسبوک یا گوگل چقدر تاثیر گذار بوده است باز با ماژول های زیادی که در این بخش وجود دارد همه این موضوعات براحتی قابل بهره برداری هستند کافیست تا مازول های مناسب نیاز خود را نصب کرده و از نمودارها و آمار و ارقام موجود در آن ها حداکثر استفاده را ببرید.

 • مازول های خروجی گیری و واردسازی داده ها

  مازول های خروجی گیری و واردسازی داده ها در پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر نیاز دارید که از مشتریان، محصولات، سفارشات و یا هر داده از فروشگاه خود خروجی با فرمت های مختلف تهیه کنید و سپس آنها را در همان فروشگاه یا فروشگاه دیگری وارد سازی کنید، میتوانید از ماژول های موجود در این بخش استفاده کنید. خیلی اوقات تعداد شاخه ها یا محصولات به قدری زیاد است که امکان وارد سازی آنها بصورت یک به یک وجود ندارد بنابراین در چنین شرایطی استفاده از ماژول های وارد سازی فله ای محصولات خیلی مهم بوده و می توانید با فرمت هایی مثل اکسل یا CSV و ... آنها را تهیه کنید و یا از جای دیگری مثل نرم افزارهای حسابداری خروجی گرفته و در فروشگاه پرستاشاپی خودتان وارد سازی نمایید. به هرحال هر آنچه را که می تواند شما را در وارد سازی یا خارج سازی داده ها کمک کند در این دسته از مآژول ها قرار دارد.

 • ماژول ها و ابزارهای مدیریتی

  ماژول ها و ابزارهای مدیریتی برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر به این فکر میکینید که چگونه سریع و راحت پرستاشاپ خود را مدیریت کنید بهتر است که در این شاخه به دنبال ابزارهای مناسب بگردید. در این بخش ماژول هایی وجود دارند که درواقع بعنوان ابزارهای مدیریتی به شما کمک میکنند تا فروشگاه پرستاشاپی خود را بهتر اداره کنید و وظایف مختلف را به بخش ها و کارمندان مختلف محول کنید و یا دسترسی ها را برای بخش های مختلف مسدود کرده و یا برای کارمندان مختلف مجوزهای مختلف صادر کنید. همچنین مازول هایی در این بخش وجود دارند تا بتوانید ظاهر بخش مدیریت پرستاشاپ را نیز سفارشی سازی کنید. حتما اگر ماژول های این بخش را مورد بررسی قرار بدهید به ابزارهایی برخورد میکنید که حلال برخی مشکلات شما خواهند بود.

1,799,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Super Speed ​​Module - Incredibly fast - GTmetrix optimization برای پرستاشاپ می باشد و با آن می توانید سرعت لود صفحات فروشگاه خود را افزایش دهید.
799,000 تومان (بدون مالیات)
(2)
ماژول PDF Invoice Template + Delivery + Custom Number Module پیشرفته ترین و قدرتمندترین ماژول برای طراحی فاکتور، صورتحساب و لیبل برای پرستاشاپ می باشد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Order Edit Module یک ماژول فوق العاده عالی برای مدیریت پیشرفته و حرفه ای سفارشات مشتریان در پرستاشاپ می باشد و تا  70٪ سرعت مدیریت را افزایش می دهد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Prestashop Customer Files Upload ابزاری برای آپلود فایل در پرستاشاپ می باشد و مشتریان می توانند در هر مرحله از خرید برای سفارشات خود فایل آپلود کنند.
299,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Prestashop Access to Products برای کنترل دسترسی به محصولات در پرستاشاپ بوده و می توانید تعیین کنید که کدام محصولات برای کدام گروه مشتریان دردسترس باشد
299,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Prestashop Maximum product quantity برای تعیین حداکثر تعداد خرید در پرستاشاپ می باشد تا مشتریان نتوانند بیش از مقدار تعیین شده خرید کنند.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Dynamic Product Price Module ابزاری است برای قرار دادن محصول با قیمت متغیر در پرستاشاپ تا قیمت محصول بر اساس فیلدها و فورمول‌های تعیین شده تغییر کند.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Auto Change Language And Currency - Geolocation Module برای تغییر خودکار زبان و ارز در پرستاشاپ و بر اساس کشور و موقعیت مکانی مشتری‌ها می‌باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Autotranslator Module ترجمه خودکار در پرستاشاپ برای محصولات، شاخه‌ها ، ویژگی ها، تولیدکننده‌ها ، فراهم‌کننده‌ها و صفحات وبلاگ فروشگاه در عرض چند ثانیه
1,199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول (Rule of quantity or price by group (min max multiple برای تعریف قوانین قیمت گذاری پرستاشاپ و معین کردن حداقل و حداکثر تعداد یا قیمت در سبد خرید است.

وب سایت پرستاشاپ خود را به راحتی مدیریت کنید!

ماژول های مدیریت پرستاشاپ، مدیریت روزمره فروشگاه شما را ساده تر می کنند و شامل این موارد می باشد: سفارشات، قیمت گذاری، به روزرسانی گسترده فروشگاه، فروش بین المللی، افزایش عملکرد وب سایت(افزایش سرعت ، بهبود امنیت و ...)، تجزیه و تحلیل پیشرفته و ماژول های داشبورد بخش مدیریت یا همان بک آفیس.

ادامه مطلب

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم