افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 999,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

مازول های مدیریت قیمت

مازول های مدیریت قیمت در پرستاشاپ در این بخش قرار دارند و براحتی با استفاده از این ماژول ها میتوانید محصولاتی را در وب سایت قرار بدهید که قیمت های متغییر و پویایی دارند و براساس قوانین، نقش‌ها، وضعیت‌ها ، شرایط و بر اساس نیاز و خواسته مشتریان قیمتهایشان تغییر میکند. میتوانید برای گروه های خاصی از مشتریان قیمت های متفاوتی نمایش دهید و یا با برخی ماژول ها می توانید قیمت کالا را همزمان با چندین واحد پولی به نمایش بگذارید. همچنین امکان مخفی سازی قیمت ها برای برخی محصولات یا یا برخی دسته ها و یا برخی مشتریان را داشته باشید. بطور خلاصه مازول های موجود در این بخش برای مدیریت پیشرفته تر و انعطاف پذیرتر قیمت ها در پرستاشاپ می باشد.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول رند کردن قیمت در پرستاشاپ با نام تجاری Price rounding (5ct, 10ct, .99, .95, Swiss, etc...) Module برای گرد کردن قیمت محصولات در پرستاشاپ می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
پیشنهاد قیمت از سمت مشتری در پرستاشاپ با نام Price Offer / Suggest Price / Competitor comparisons Module جهت دادن امکان ارائه پیشنهاد قیمت از سمت مشتری.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
مآژول غیرفعالسازی ترکیبات ناموجود در پرستاشاپ و نمایش قیمت ترکیب ها با نام تجاری Attribute Price and Availability Display Module که بسیار کاربردی می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Spare parts Module برای نمایش قیمت پایه در پرستاشاپ می‌باشد.  نمایش قیمت شروع در پرستاشاپ مثلا: شروع قیمت از...  یعنی نمایش کمترین قیمت در صفحات مختلف فروشگاه پرستاشاپی.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Call For Price + Call Back Product Button Module برای نمایش دکمه استعلام قیمت در صفحه محصول در پرستاشاپ می باشد. بخصوص برای مواقعی که قیمت ها نامشخص است.
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Mass Product Quantity & Price Update Module برای بروزرسانی و ویرایش دسته جمعی تعداد و قیمت محصولات در پرستاشاپ می باشد. تغییر دسته جمعی موجودی و قیمت.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Show price in different currencies at the same time برای نمایش قیمت محصولات با چند ارز بصورت همزمان در پرستاشاپ با واحدهای پولی مختلف .
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
اژول Hide price and disallow purchase of products Module برای مخفی سازی قیمت در پرستاشاپ و یا جلوگیری از خرید در پرستاشاپ می باشد.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Dynamic Product Price Module ابزاری است برای قرار دادن محصول با قیمت متغیر در پرستاشاپ تا قیمت محصول بر اساس فیلدها و فورمول‌های تعیین شده تغییر کند.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم