×

فیلتر محصولات
Price
-
ترجمه فارسی
1,799,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Super Speed ​​Module - Incredibly fast - GTmetrix optimization برای پرستاشاپ می باشد و با آن می توانید سرعت لود صفحات فروشگاه خود را افزایش دهید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Page Cache Ultimate Module برای افزایش سرعت پرستاشاپ می باشد. با استفاده از این ماژول می توانید تا حد بسیار زیادی سرعت پرستاشاپ را افزایش دهید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول PrestaSpeed - Image / site / database optimization Module  برای بهینه سازی و افزایش سرعت لود پرستاشاپ از طریق بهینه سازی دیتابیس و فشرده سازی عکس است.
899,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول AMP پرستاشاپ - ایجاد نسخه AMP سایت برای بهبود سئو بسیار قدرتمند و با نام تجاری PROFESSIONAL AMP PAGES - ACCELERATED MOBILE PAGES Module شناخته می‌شود. (( اولین و برترین ماژول amp پرستاشاپ بصورت اورجینال از آسان...

ماژول های افزایش سرعت پرستاشاپ و بهبود عملکرد سایت را بررسی کنید و ببینید که چگونه می توانید فروشگاه پرستاشاپ خود را سریعتر و کارآمدتر کنید.

3 ثانیه: این حداکثر مدت زمانی است که مشتری برای بارگذاری یک سایت در هنگام لود شدن صفحه منتظر می ماند. بهتر است برای بهبود تجربه کاربری و ارتقاع نرخ باز شدن صفحات سایت‌تان، سرعت فروشگاه خود را افزایش داده و آن را بهینه کنید! معمولاً بهینه سازی ها شامل این موارد هستند: حافظه پنهان ، تمیزکاری ها ، بهینه سازی تصویر و غیره که  همه این موارد راه های سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری صفحه ها در وب سایت شما هستند!

ادامه مطلبShow less

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم