×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر محصولات
Price
-
نسخه پرستاشاپ
ترجمه فارسی

ماژول های افزایش سرعت و بهبود عملکرد

ماژول های افزایش سرعت پرستاشاپ و بهبود عملکرد سایت را بررسی کنید و ببینید که چگونه می توانید فروشگاه پرستاشاپ خود را سریعتر و کارآمدتر کنید.

3 ثانیه: این حداکثر مدت زمانی است که مشتری برای بارگذاری یک سایت در هنگام لود شدن صفحه منتظر می ماند. بهتر است برای بهبود تجربه کاربری و ارتقاع نرخ باز شدن صفحات سایت‌تان، سرعت فروشگاه خود را افزایش داده و آن را بهینه کنید! معمولاً بهینه سازی ها شامل این موارد هستند: حافظه پنهان ، تمیزکاری ها ، بهینه سازی تصویر و غیره که  همه این موارد راه های سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری صفحه ها در وب سایت شما هستند!

ادامه مطلبShow less
1,799,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Super Speed ​​Module - Incredibly fast - GTmetrix optimization برای پرستاشاپ می باشد و با آن می توانید سرعت لود صفحات فروشگاه خود را افزایش دهید.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول وب اپلیکیشن پرستاشاپ با نام تجاری Advance PWA | Offline, Push Notification, App, Firebase Module برای ساخت  نسخه وب اپ فروشگاه پرستاشاپی می باشد.
899,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول AMP پرستاشاپ - ایجاد نسخه AMP سایت برای بهبود سئو بسیار قدرتمند و با نام تجاری PROFESSIONAL AMP PAGES - ACCELERATED MOBILE PAGES Module شناخته می‌شود. (( اولین و برترین ماژول amp پرستاشاپ بصورت اورجینال از آسان...
899,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول رفع خطای Avoid chaining critical request برای پرستاشاپ با نام تجاری Critical Path CSS Manager Module که با رفع این خطا سرعت لود سایت بهبود می‌یابد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Google PageSpeed Insight - Page Speed Optimization Module برای  افزایش سرعت پرستاشاپ و کسب رتبه بالا در سیستم سرعت گوگل و ارتقاء جایگاه در آن می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Page Cache Ultimate Module برای افزایش سرعت پرستاشاپ می باشد. با استفاده از این ماژول می توانید تا حد بسیار زیادی سرعت پرستاشاپ را افزایش دهید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول پرستاشاپ افزایش سرعت و بهبود کارایی با نام تجاری Performance Pro - All in One Module که یک ماژول همه کاره برای بهبود کارایی و افزایش سرعت پرستاشاپ است
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول افزایش سرعت همه کاره پرستاشاپ با نام تجاری JPresta Speed Pack Module که درواقع یک پکیچ کاملی از ابزارهای افزایش سرعت پرستاشاپ و بهبود عملکرد می‌باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم