×

 • ماژول های چندفروشندگی

  اگر میخواهید بازار چندفروشندگی در پرستاشاپ راه اندازی کنید حتما از این سری از ماژول های موجود در این شاخه از مآژول ها دیدن بفرمایید. شاید دوست داشته باشید که یک سیستم چندفروشندگی مثل دیجی کالا راه اندازی کنید تا فروشندگان محصولات و کالاهای خود را در فروشگاه شما برای فروش قرار بدهند و شما در این سیستم از طریق حق کمسیون به سود برسید و یا در قبال دادن مجوز فروشندگی مبلغی را بعنوان حق عضویت دریافت کنید. برای داشتن چنین سیستمی در پرستاشاپ میتوانید ماژول های این شاخه را مورد واکاوی و ارزیابی قرار بدهید.

 • ماژول های فروش فایل و کالاهای دیجیتال

  ماژول های فروش فایل و کالاهای دیجیتال برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. با استفاده از ماژول های موجود در این دسته می‌توانید محصولات دیجتال و فایل های چند رسانه ای و یا هر نوع فایلی را بفروش برسانید. درواقع می توانید هر نوع فایل قابل دانلودی همچون تصاویر، فیلم، موسیقی، نرم افزار و ... را با امکانات پیشرفته تر برای فروش قرار بدهید و مدیریت حرفه ای در این حوزه داشته باشید. بعنوان مثلا می توانید برای فایل های خود ورژن و یا نسخه تعیین کنید و یا حجم و اندازه و یا سایز آنها را به معرض نمایش قرار بدهید. امیدواریم که برای فروش کالاهای دیجیتال خود در پرستاشاپ بتوانید از مازول های موجود در این بخش بهره کافی را ببرید.

 • ماژول های حراج و مزایده

  ماژول های حراج و مزایده در پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. با استفاده از این ماژول ها می توانید محصولات ویژه و منحصربفرد و کالاهای باارزش خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروش برسانید. با استفاده از این مازول ها و از طریق سیستم مزایده آنلاین، مشتریان شما در یک بازه زمانی خاصی قیمت های خودشان را پیشنهاد میدهند و بعد از سپری شدن زمان معین شده مشتری که بیشترین قیمت را داده می تواند کالا را بخرد. 

 • ماژول های B2B و عمده فروشی

  ماژول های B2B و عمده فروشی در پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. این ماژول ها به شما کمک میکنند که بتوانید در فروش عمده و مستقیم محصولات به سایر عمده فروشان و فروشندگان خرده‌فروشی عملکرد بهتر و بهینه تری داشته باشید و بتوانید فروش خود را بطور کاملتر و حرفه ای تر مدیریت کنید و خریداران نیز با ابزارهایی که در اختیارشان قرار میگیرد بتوانند خرید سریع و راحتی داشته باشند. اگر تمایل دارید فروشگاه هایی مثل علی بابا و آمازون را با پرستاشاپ راه اندازی کنید که امکانات B2b‌ داشته باشند می توانید به دنبال ماژول های مناسب در این دسته از مازول ها باشید.

999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Marketplace Builder – Multi Vendor Module امکانات چند فروشندگی در پرستاشاپ را فراهم می‌کند و فروشندگان می‌توانند کالاهایشان را در فروشگاه شما بفروشند.
(1)
ماژول  JA Marketplace برای پرستاشاپ می باشد. با این مازول می توانید سیستم چند فروشندگی پرستاشاپ را راه اندازی نمایید. این ماژول یکی از قدتمندترین‌ها است. ((برای تهیه این محصول تماس بگیرید))
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
افزونه Knowband - Multi Vendor Marketplace Module برای چندفروشندگی در پرستاشاپ می‌باشد و می‌توانید پنل فروشندگی را در اختیار کاربران سایت خود قرار بدهید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
با ماژول Virtual Product Combination Module ترکیب برای محصولات مجازی پرستاشاپ نیز همانند محصولات استاندارد فراهم میگردد و امکان فروش ترکیبی فایل مهیا می‌شود
999,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Advanced Multi Vendor Marketplace از شرکت webkul برای راه اندازی امکانات چند فروشندگی پرستاشاپ طراحی شده است و یکی از قدرتمندترین‌ها می‌باشد.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
با ماژول Virtual Product Combinations with Associated File Module  می‌توانید برای محصولات مجازی و کالاهای دیجیتالی نیز در پرستاشاپ ترکیب تعیین نمایید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Private CMS (Section CMS Private) B2B Module برای قرار دادن مطالب و محتوای خصوصی در پرستاشاپ می باشد یعنی قرار دادن مطالب و صفحات خاص برای مشتریان خاص
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Single Auction Product Bidding System Module برای دادن پیشنهاد قیمت کمتر در پرستاشاپ می باشد تا مشتری بتواند درخواست خرید با قیمت کمتر را ثبت کند.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول مزایده پرستاشاپ با نام Auction Pro, Online Auctions & Bidding Module برای راه اندازی سیستم مزایده در پرستاشاپ و فروش بصورت مزایده در پرستاشاپ می باشد.

اگر میخواهید یک تجارت بیزینس به بیزینس (B2B: سیستم فروش عمده تاجر به تاجر) راه اندازی کنید و یا درصورتی که تمایل دارید یک سیستم دراپ شیپینگ در پرستاشاپ پیاده سازی کنید در این بخش از ماژول ها میتوانید موارد بسیار مناسبی را برای اهداف خود بیابید. همچنین در این بخش از ماژول‌ها موارد مناسبی مخصوص ایجاد فروشگاه های مارکت پلیس وجود دارد که اصطلاح بازارساز هستند و بازار چندفروشندگی را براحتی میتوانید با این سری از ماژول ها ایجاد نمایید. همچنین در این سری از ماژول ها میتوانید به ابزارهای مناسبی برای پیاده سازی سیستم های مزایده ای یا مناقصه ای دست پیدا کنید. اگر بخواهیم به موارد دیگری اشاره کنیم میتوانیم به ماژول هایی برای فروش پیشرفته محصولات دیجیتال یا فروش پیشرفته خدمات بصورت اشتراکی یا حق عضویت و یا مآژول هایی برای رزرواسیون های مختلف مثل رزرو هتل و .....و یا پرتال هایی برای اجاره خانه یا ماشین و ... اشاره کنیم که در این دایرکتوری از ماژول ها میتوانید آنها را بیابید. بطور خلاصه ماژول هایی در این دسته قرار گرفته اند که جزو پلتفرم های خاص و ویژه می باشند و عملکردهای بسیار خاصی را دارند.

ادامه مطلب

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم