×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close

مازول های ویژه و تخصصی

اگر میخواهید یک تجارت بیزینس به بیزینس (B2B: سیستم فروش عمده تاجر به تاجر) راه اندازی کنید و یا درصورتی که تمایل دارید یک سیستم دراپ شیپینگ در پرستاشاپ پیاده سازی کنید در این بخش از ماژول ها میتوانید موارد بسیار مناسبی را برای اهداف خود بیابید. همچنین در این بخش از ماژول‌ها موارد مناسبی مخصوص ایجاد فروشگاه های مارکت پلیس وجود دارد که اصطلاح بازارساز هستند و بازار چندفروشندگی را براحتی میتوانید با این سری از ماژول ها ایجاد نمایید. همچنین در این سری از ماژول ها میتوانید به ابزارهای مناسبی برای پیاده سازی سیستم های مزایده ای یا مناقصه ای دست پیدا کنید. اگر بخواهیم به موارد دیگری اشاره کنیم میتوانیم به ماژول هایی برای فروش پیشرفته محصولات دیجیتال یا فروش پیشرفته خدمات بصورت اشتراکی یا حق عضویت و یا مآژول هایی برای رزرواسیون های مختلف مثل رزرو هتل و .....و یا پرتال هایی برای اجاره خانه یا ماشین و ... اشاره کنیم که در این دایرکتوری از ماژول ها میتوانید آنها را بیابید. بطور خلاصه ماژول هایی در این دسته قرار گرفته اند که جزو پلتفرم های خاص و ویژه می باشند و عملکردهای بسیار خاصی را دارند.

ادامه مطلبShow less
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Marketplace Builder – Multi Vendor Module امکانات چند فروشندگی در پرستاشاپ را فراهم می‌کند و فروشندگان می‌توانند کالاهایشان را در فروشگاه شما بفروشند.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Advanced Multi Vendor Marketplace از شرکت webkul برای راه اندازی امکانات چند فروشندگی پرستاشاپ طراحی شده است و یکی از قدرتمندترین‌ها می‌باشد.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Virtual Product Combinations with Associated File Module  می‌توانید برای محصولات مجازی و کالاهای دیجیتالی نیز در پرستاشاپ ترکیب تعیین نمایید.
(2)
ماژول  JA Marketplace برای پرستاشاپ می باشد. با این مازول می توانید سیستم چند فروشندگی پرستاشاپ را راه اندازی نمایید. این ماژول یکی از قدتمندترین‌ها است. ((برای تهیه این محصول تماس بگیرید))
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
افزونه Knowband - Multi Vendor Marketplace Module برای چندفروشندگی در پرستاشاپ می‌باشد و می‌توانید پنل فروشندگی را در اختیار کاربران سایت خود قرار بدهید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Virtual Product Combination Module ترکیب برای محصولات مجازی پرستاشاپ نیز همانند محصولات استاندارد فراهم میگردد و امکان فروش ترکیبی فایل مهیا می‌شود
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Private CMS (Section CMS Private) B2B Module برای قرار دادن مطالب و محتوای خصوصی در پرستاشاپ می باشد یعنی قرار دادن مطالب و صفحات خاص برای مشتریان خاص
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Single Auction Product Bidding System Module برای دادن پیشنهاد قیمت کمتر در پرستاشاپ می باشد تا مشتری بتواند درخواست خرید با قیمت کمتر را ثبت کند.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول مزایده پرستاشاپ با نام Auction Pro, Online Auctions & Bidding Module برای راه اندازی سیستم مزایده در پرستاشاپ و فروش بصورت مزایده در پرستاشاپ می باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم