افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 1,682,000 تومان

مآژول های امنیتی و سطح دسترسی

ماژول های قرار گرفته در این دسته، مخصوص محافظت و تامین امنیت پرستاشاپ می‌باشند. اگر تمایل دارید برای فرم های موجود در فروشگاه خود کدهای ضد ربات و کدهای ریکپچا قرار بدهید حتما آنها را در این دسته خواهید یافت و یا اگر تمایل دارید که از شر اسپم ها و ربات های مزاحم خلاص شوید و یا آپی های خاصی را مسدود کنید باز همین حتما در این بخش بدنبال ابزارهایش بگردید. بطور خلاصه اگر تصمیم دارید یک آنتی ویروس یا فایروال خوب برای پرستاشاپ خود پیدا کنید این دسته از ماژول ها را جستجو کنید.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
1,682,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول ریکپچا پرستاشاپ ورژن 2 و ورژن نامرئی با نام تجاری Prestashop Google reCAPTCHA V2 & Invisible reCAPTCHA module برای جلوگیری از رباتها و هرزنامه ها.
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول واترمارک تصاویر پرستاشاپ با قابلیت آجاکس با نام تجاری Watermarked Module که امکان توقت و ادامه فرایند واترمارک با نظارت کامل در پرستاشاپ را می‌دهد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول ورود به حساب کاربری مشتری در پرستاشاپ بدون رمز عبور با نام تجاری Login To Customer Account Without Password Module که نیازی به دانستن رمز عبور نیست.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Ultimate Front Protect (Prevent hotlinking) Module برای جلوگیری از کپی و غیرفعال کردن کلیک راست در پرستاشاپ می باشد. یعنی جلوگیری از سرقت اطلاعات سایت
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Security Pro - All in One Module یک آنتی ویروس و فایروال برای پرستاشاپ میباشد. این ماژول کامل‌ترین و قدرتمندترین ماژول امنیتی پرستاشاپ میباشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول CAPTCHA - reCAPTCHA - Anti spam - Anti fake account Module  راه اندازی کپچای گوگل برای پرستاشاپ جهت جلوگیری از اسپم ها و هرزنامه ها انجام می‌گیرد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Full IP Manager with Anti DDOS Module برای افزایش امنیت پرستاشاپ می باشد. با این ماژول می توانید تا حد بسیار زیادی امنیت پرستاشاپ را افزایش دهید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول CAPTCHA Google reCAPTCHA PRO + anti Fake Accounts Module برای محافظت پرستاشاپ از اسپمرها و ربات های مزاجم می‌باشد و از دست آنها کاملاً ایمن می‌کند.
299,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Access to Products برای کنترل دسترسی به محصولات در پرستاشاپ بوده و می توانید تعیین کنید که کدام محصولات برای کدام گروه مشتریان دردسترس باشد

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم