×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر محصولات
Price
-
ترجمه فارسی

ماژول های چندفروشندگی

اگر میخواهید بازار چندفروشندگی در پرستاشاپ راه اندازی کنید حتما از این سری از ماژول های موجود در این شاخه از مآژول ها دیدن بفرمایید. شاید دوست داشته باشید که یک سیستم چندفروشندگی مثل دیجی کالا راه اندازی کنید تا فروشندگان محصولات و کالاهای خود را در فروشگاه شما برای فروش قرار بدهند و شما در این سیستم از طریق حق کمسیون به سود برسید و یا در قبال دادن مجوز فروشندگی مبلغی را بعنوان حق عضویت دریافت کنید. برای داشتن چنین سیستمی در پرستاشاپ میتوانید ماژول های این شاخه را مورد واکاوی و ارزیابی قرار بدهید.

ادامه مطلبShow less
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Marketplace Builder – Multi Vendor Module امکانات چند فروشندگی در پرستاشاپ را فراهم می‌کند و فروشندگان می‌توانند کالاهایشان را در فروشگاه شما بفروشند.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Advanced Multi Vendor Marketplace از شرکت webkul برای راه اندازی امکانات چند فروشندگی پرستاشاپ طراحی شده است و یکی از قدرتمندترین‌ها می‌باشد.
(2)
ماژول  JA Marketplace برای پرستاشاپ می باشد. با این مازول می توانید سیستم چند فروشندگی پرستاشاپ را راه اندازی نمایید. این ماژول یکی از قدتمندترین‌ها است. ((برای تهیه این محصول تماس بگیرید))
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
افزونه Knowband - Multi Vendor Marketplace Module برای چندفروشندگی در پرستاشاپ می‌باشد و می‌توانید پنل فروشندگی را در اختیار کاربران سایت خود قرار بدهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم