×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر محصولات
Price
-
نسخه پرستاشاپ

ماژول های صفحه ساز و شخصی‌سازی صفحات

ماژول های صفحه ساز و شخصی‌سازی صفحات پرستاشاپ و ابزارهای سفارشس سازی در این شاخه قرار دارند. اگر تمایل دارید طرحبندی و ظاهر سایت خود را مطابق سلیقه و نیاز خود ویرایش کرده و شخص سازی کنید می‌توانید از این دسته از ماژول ها بهرمند شوید. در این دسته ماژول های صفحه ساز و تغییر دهنده گرافیک صفحات وجود دارد . بعنوان مثال با این ماژول ها می توانید صفحه اول را در پرستاشاپ طراحی کنید و یا صفحات دسته ها و یا صفحه جزئیات محصول را مورد ویرایش و طراحی قرار بدهید و المان های مختلفی از جمله رنگ پس زمینه یا اندازه فونت و یا نوع نمایش آیتم های مختلف مثل تصاویر بندانگشتی و هزاران موضوع مربوط به ظاهر را کنترل و مدیریت کنید.

ادامه مطلبShow less
699,000 تومان (بدون مالیات)
(2)
ماژول Creative Elements - Elementor based PageBuilder Module یک صفحه ساز پرستاشاپ بسیار قدرتمند برای طراحی صفحات بدون کدنویسی و تنها با کشیدن و رها کردن است
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
با ماژول Visual Composer: Page Builder for Prestashop صفحه ساز ویژال کامپوزر برای پرستاشاپ قابل استفاده می‌باشد. این صفحه ساز معروف‌ترین صفحه ساز جهان است.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Awesome Preloader Page Loading Effects Module برای نمایش پیش بارگذاری در پرستاشاپ می‌باشد و پیش از آن که صفحه سایت باز شود یک انیمیشنی نشان داده می‌شود
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Ap Page Builder Module صفحه ساز پرستاشاپ می‌باشد و درواقع قدرتمندترین صفحه ساز حال حاضر پرستاشاپ است و بخصوص برای طراحی صفحه اول فروشگاه عالی است.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Big Footer Module برای طراحی و ویرایش حرفه ای فوتر پرستاشاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. براحتی می‌توانید قسمت پایین فروشگاه خود را به راحتی طراحی کنید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Colors and Fonts Theme Configurator Module برای تغییر فونت و رنگ قالب پرستاشاپ می باشد. براحتی و بدون کد نویسی میتوانید رنگ و فونت قالب را عوض کنید.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Easybuilder - صفحه ساز قالب پاندا برای پرستاشاپ که نام تجاری آن Easybuilder For PrestaShop - Frontend Page Builder & Frontend Theme Editor می‌باشد.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول صفحه ساز محبوب پرستاشاپ - ساخت صفحات لندینگ حرفه‌ای -  نام تجاری این ماژول حرفه‌ای Advanced CMS - Contenmaker for Landing Pages Module می‌باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم