افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 499,000 تومان - 699,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

ماژول های پاپ آپ

ماژول های پاپ آپ پرستاشاپ در این شاخه قرار دارد و شما می‌توانید با استفاده از این ماژول ها از پاپ آپ ها برای موفقیت در فروش استفاده نمایید. می توانید با استفاده از ماژول های پاپ آپ یا به اصطلاح بازشو می‌توانید خبرنامه ها و یا شبکه های اجتماعی فروشگاه خودتان را در معرف دید مشتریان قرار داده و حضور آنها را مدت بیشتری در وب سایت‌تان حفظ کنید. بعناون مثال می‌ةوانید کاری کنید که موقعی که مشتری قصد خروج از سایت را دارد بصورت هوشمند وب‌سایت متوجه این موضوع شده و یک پیام فوری را بصورت پاپ آپ به مشتری نمایش دهید و داخل آن پیام یک محصول جذاب یا یک تخفیف شگفت انگیز را به او نمایش دهید تا او را از خروج شدن منصرف نمایید. براحی می‌توانید با این مازول ها تعداد نمایش پاپ آپ ها را برای فاصله های زمانی مشخصی تنظیم و پیکربندی نمایید. بطور خلاصه نمایش پنجره های بازشو و یا به اصطلاح پنجره های فوری یا پاپ‌آپ با این ماژول ها قابل انجام است و براحتی می توانید تخفیف ها و اطلاعیه های خیلی مهم سایت را با طرح ها و گرافیگ های بسیار عالی به نمایش درآورید.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Cross Selling in Modal Cart Module برای فروش ضربدری در پنجره پاپ آپ سبد خرید پرستاشاپ می باشد. نمایش محصولات مرتبط، محصولات مشابه، محصولات پرفروش و ..
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Creative Popup Module برای نمایش پنجره های پاپ آپ در پرستاشاپ می باشد.پاپ آپ ها پنجره هایی هستند که بدون نیاز به رفرش صفحه بر روی صفحه ظاهر می شوند.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم