×

فیلتر محصولات
Price
-
نسخه پرستاشاپ
ترجمه فارسی
1,499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول SEO Audit - Best SEO practices 2021 - Incredibly good Module برای پرستاشاپ می باشد. این ماژول کاملترین، جامعترین و پیشرفته ترین ابزار سئو برای پرستاشاپ می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول SEO Expert Module برای پرستاشاپ می باشد. با استفاده از این مازول می توانید سئوی اتوماتیک و خودکار پرستاشاپ را داشته باشید و صفحات را بهینه نمایید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Pretty URLs - Remove IDs & Numbers for SEO Friendly URL Module برای حذف آی‌دی و شماره از آدرس صفحات در پرستاشاپ جهت بهینه سازی آدرسهای URL ها می‌باشد
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول SEO Optimizer - Advanced SEO Expert Module برای بهینه سازی سئوی پرستاشاپ می‌باشد. یکی از پرفروش‌ترین ماژول‌های پرستاشاپ برای بهینه سازی سئو می‌باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Canonical URLs to Avoid Duplicate Content - SEO Module برای جلوگیری از محتوای تکراری در پرستاشاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد تا سئوی سایت آسیب نبیند.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Advanced SEO Friendly URLs برای افزایش سئو با بهینه سازی آدرسها در پرستاشاپ می باشد. کوتاه سازی آدرس صفحات وب سایت و بهینه سازی برای سئو در پرستاشاپ.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول SEO Internal links Builder Module برای ایجاد لینک های داخلی در پرستاشاپ می باشد. یکی از بهترین ماژول های ایجاد لینک داخلی در پرستاشاپ است

مازول های بهینه سازی آدرسها و ریدایرکت در پرستاشاپ در این دسته قرار دارند و با استفاه از این ماژول ها می توانید سئوی سایت خود را از طریق کنترل آدرسهای وب و یا با اصطلاح آدرس های url  صفحات حفظ کنید و خطاهای مروب طبه آدرس ها را در سایت پرستاشاپ خود را مدیریت کنید. به عبارت دیگر با ماژول های موجود در این بخش می توانید خطاهای مربوط به یافت نشدن صفحات مثل 301، 302، 303 و 404 را کنترل کرده و آنها را تصحیح کنید و یا به صفحات دیگری هدایت کنید و همچنین می توانید شناسه ها و اعداد ار از آدرس ها حذف کنید تا آدرسهای بهینه شده و تر و تمزتر و دوست داشتنی تر برای گوگل را فراهم آورید. 

ادامه مطلبShow less

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم