افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close

ماژول های مربوط به قوانین و مقررات

ماژول های مربوط به قوانین و مقررات در پرستاشاپ در این بخش قرار دارد. همانطور که میدانیم هر فروشگاهی قوانین و مقررات خاصی دارد و علاوه بر آن هر کشوری نیز قوانین و مقررات کلی و جزئی در حوزه تجارت الکترونیک دارد. بنابراین ما به مآژول هایی نیاز داریم که این قوانین و مقررات ملی و بین‌اللملی و قوانین خودمان را به بهترین شکل به مشتریان نمایش داده و یا آنها را به تایید یا امضای بازدیدکنندگان و مشتریان برسانیم تا هم کاربران سایت از قوانین آگاهی بیابند و هم خسارت های قانونی و حقوقی صاحبان و مدیران فروشگاه ها به حداقل برسد.

بعنوان مثال اگر وب سایت فروشگاهی شما از حافظه کوکی برای ذخیره برخی داده های بازدیدکنندگان و کاربران بهره می‌برد از دید قوانین جهانی بهتر است که این موضوع به آنها اطلاع داده شود و اگر موضوع فرایند ارسال کالا یا تحویل محصولات یا فرایند پرداخت های آنلاین با روش خاصی و یا طبق شرایط خاصی پردازش می‌شود تمامی این ها به اطلاع کاربران رسانده شود. نمایش این پیام های قانونی و حقوقی بایستی به بهترین شکل ممکن و بسیار کارآمد باشد تا این اطلاع رسانی ها خیلی خوب و بجا انجام گیرد. این ماژول ها اینجا هستند تا در این مورد شما را یاری رسانند.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول EU Cookie Law GDPR (Banner + Blocker) - Update 2020 Module برای نمایش قوانین استفاده از سایت در پرستاشاپ می باشد. نمایش قوانین استفاده از کوکی و غیره
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Age Verification Module امکان جلوگیری از ورود افراد زیر 18 سال به سایت در پرستاشاپ ممکن می شود و با گرفتن تاریخ تولد و یا پرسیدن سن جلوگیری می شود.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم