×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close

ماژول های افزایش ترافیک

با استفاده از مآژول هایی که فروشگاه شما را برای موتورهای جستجو بهینه میکنند (SEM ، SEO و SEA) و در نتایج جستجو سایت شما را بالا می‌آورند، می‌توانید فروشگاه پرستاشاپی خود را بیشتر در معرض دید قرار دهید و ترافیک سایت‌تان را به شدت افزایش دهید. همچنین می‌توانید با استفاده از ماژول های مخصوصی از محصولات فروشگاه خود خروجی های ویژه ای گرفته و و کالاها و کاتالوگ محصولات خودتان را بصورت دسته جمعی در مارکت پلیس ها و بازارهای فروشندگی معروف مثل آمازون و دیجی کالا و ... قرار دهید و با ارايه قیمت های مناسب‌تر و ارزش افزوده های جذاب‌تر در رقابت های فروش شرکت کرده و نرخ فروش خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید با ایجاد وبلاگ‌ها و انجمن ها و تالارهای گفت‌وگو محصولات و مطالب سایت خود را بیشتر در معرف دید قرار بدهید.

بطور خلاصه در این دسته از مازول ها می‌توانید از ویژگی های مختلف بهره گرفته و با روش های گوناگون محصولات خود را اطلاع رسانی کرده و ترافیک سایت و نرخ سوددهی را به شدت افزایش داده و بهبود بخشید.

ادامه مطلبShow less
2,999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Loyalty, referral & affiliate program (reward points) Module برای پرستاشاپ می باشد و با آن به کاربران درقبال خرید، فروش یا عضوگیری پاداش‌‌ داده می شود.
1,499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول SEO Audit - Best SEO practices 2021 - Incredibly good Module برای پرستاشاپ می باشد. این ماژول کاملترین، جامعترین و پیشرفته ترین ابزار سئو برای پرستاشاپ می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول URL Redirects 301, 302, 303 and 404 – SEO Module برای مدیریت خطاها و ریدایرکت 301 و 302 و 303 و 404 در پرستاشاپ و هدایت آنها به صفحات سالم می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول SEO Schema Markup Structured Data Tool, Rich Snippets Module برای غنی سازی نتایج جستجوی گوگل در پرستاشاپ بوده و می‌توانید نتایج گوگل را ستاره دار کنید
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
افزونه Xen Forum Module انجمن ساز زنفورو پرستاشاپ می‌باشد. با این مازول می توانید یک انجمن یا تالار گفت‌و‌گوی حرفه ای را در پرستاشاپ راه اندازی نمایید
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول SEO Expert Module برای پرستاشاپ می باشد. با استفاده از این مازول می توانید سئوی اتوماتیک و خودکار پرستاشاپ را داشته باشید و صفحات را بهینه نمایید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
افزونه SEO Images (ALT Tags) Module برای سئوی خودکار تصاویر پرستاشاپ می‌باشد و با تنظیمات مد نظر شما تگ آلت برای همه تصاویر بطور خودکار ایجاد خواهد شد.
1,499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول BLOG Module از شرکت ETS-SOFT بهترین ماژول بلاگ برای پرستاشاپ می‌باشد و تمامی ابزارها و امکانات لازم برای راه اندازی و مدیریت وبلاگ در پرستاشاپ را دارد
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Customer Ratings and Reviews Pro + Google Rich Snippets Module برای سیستم نقد و بررسی محصول در پرستاشاپ می‌باشد. تقریباْ همانند نقد و بررسی دیجی کالا.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Full Affiliates Module برای راه اندازی سیستم بازاریابی چندسطحی در پرستاشاپ می‌باشد که امکانات فراوانی در تنظیم و مدیریت پیشرفته کمسیون فروش را دارد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Blog for PrestaShop  - سیستم وبلاگ در پرستاشاپ را برای شما فراهم می‌کند و براحتی می‌توانید بخش وبلاگ فروشگاه خود را در پرستاشاپ راه اندازی نمایید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
با ماژول Google Rich Cards LD+JSON, Structured Data + Twitter Module داده های ساخت یافته محصولات پرستاشاپ را تنظیم نمایید و سئوی سایت خود را افزایش دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم