×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر محصولات
Price
-
نسخه پرستاشاپ
ترجمه فارسی

ماژول های مدیریت موجودی و تامین کالا

ماژول های مدیریت موجودی و تامین کالا برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر به دنبال ماژول هایی برای مدیریت بهتر و بهینه تر موجودی انبار هستید و یا میخواهید تامین کنندگان و فراهم کنندگان را بصورت حرفه ای مدیریت کنید بایستی در این شخه از محصولات به دنبال ماژول مورد نیاز خود بگردید. با برخی از این مآژول ها می‌توانید کاری کنید که محصولاتی که موجودی‌شان به اتمام میرسد بطور خودکار در سایت پنهان باشند و از دید مشتریان مخفی شوند و یا برخی ماژول های دیگر موجودی را در فرایند های مختلف خرید چک میکنند تا از ایجاد سفارشات با موجودی ناکافی جلوگیری شود. به هرحال در این شاخه ماژول هایی برای پرستاشاپ قرار دارند که به انبار و موجودی و تامین یا فراهم آوری کالا و محصولات مرتبط هستند.

ادامه مطلبShow less
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول تغییر مقدار موجودی براساس وضعیت سفارش در پرستاشاپ با نام تجاری Stock Quantity Change per Order Status Module که برای کنترل بهتر موجودی می‌باشد.
(1)
ماژول Hiding out of stock products module for PrestaShop برای مخفی کردن محصولات ناموجود در پرستاشاپ می باشد. این ماژول نسخه تجاری و پیشرفته می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Checkout stock checker PRO برای بررسی موجودی انبار قبل از پرداخت در پرستاشاپ میباشد. چک شدن موجودی کالاهای سبد خرید قبل از مرحله پرداخت.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول نمایش یا مخفی سازی محصولات در پرستاشاپ با نام تجاری Hide or show products (by stock, by price, by geoip) Module برای آشکارسازی یا پنهان سازی محصولات.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم