افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 999,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

ماژول های مدیریت سفارشات

در پرستاشاپ سفارشات را به راحتی و با سرعت بالایی مدیریت کنید.!

این ماژول ها به شما این امکان را می‌دهند که سفارشات موجود را در سریع ترین زمان ممکن پردازش کنید، بعنوان مثال بصورت فله ای آنها را حذف یا ویرایش کنید. به پیام های مربوط به سفارشات سریع پاسخ بدهید و با دید کلی سفارشات را مورد بررسی و آنالیز قرار دهید و فرایند ها و روند پردازش آنهار امورد کاووش قرار دهید. با کمی مطالعه و دقت می توانید ماژول های مناسب خود را انتخاب کرده و از آنها استفاده کنید .

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Pickinglist - list of product to be shipped Module برای چاپ لیست محصولات سفارش داده شده در پرستاشاپ و آماده سازی محصولات سفارش داده شده جهت ارسال.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Delete Orders Pro  برای حذف سفارش در پرستاشاپ می باشد تا بتوانید سفارشات آزمایشی، سفارشات ناخواسته و سفارشات به درد نخور فروشگاه خود را حذف کنید. 
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Order history pagination and filter by order status  برای بوجود آوردن امکان صفحه بندی و فیلتر سفارشات در ناحیه کاربری مشتریان در پرستاشاپ می‌باشد.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول FM Cancel Order Easy Process برای لغو سفارش در پرستاشاپ می‌باشد و مشتریان شما می‌توانند بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردند اقدام به لغو آن نمایند.
899,000 تومان (بدون مالیات)
(2)
ماژول Employees as owners of products and orders برای مدیریت و محدودسازی دسترسی کارمندان به محصولات و سفارشات خود یا دیگر کارمندان در پرستاشاپ می‌باشد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Restrict Order Status Based On Employees Profile برای محدودسازی دسترسی کارمندان به وضعیت‌های سفارشات در پرستاشاپ جهت کنترل تغییر وضعیت‌ها می‌باشد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Orders report, export and one-click create invoices Module  یکی از کاملترین ماژول های گزارش گیری از سفارشات در پرستاشاپ می باشد که بسیار کاربردی است.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Picking list orders preparation automatic status update Module برای آماده سازی سفارشات و چاپ لیست سفارش ها به همراه بارکد محصولات در پرستاشاپ می‌باشد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Order Edit Module یک ماژول فوق العاده عالی برای مدیریت پیشرفته و حرفه ای سفارشات مشتریان در پرستاشاپ می باشد و تا  70٪ سرعت مدیریت را افزایش می دهد.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Order Manager: Edit, delete, export, quick view & more Module برای پرستاشاپ می باشد و می توانید صفحه لیست سفارشات را بصورت پیشرفته کنترل کنید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم