افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 899,000 تومان

ماژول های فرم ساز و ایجاد نظرسنجی

چنانچه میخواهید فرم های تماس با ما اختصاصی و ویژه ای را در پرستاشاپ طراحی کنید و یا تمایل دارید که فرم های مخصوص نظرسنجی بوجود بیاورید، حتما بایستی در این بخش از ماژول ها به دنبال ابزار مناسب خود بگردید. این ماژول ها  به شما این امکان را می دهد که فرم های مختلف زیادی را ایجاد و مدیریت کنید و دقیقا مطابق با نیاز خودتان فیلدها را کنترل و طراحی کنید. همچنین با برخی از این مآژل ها می توانید فرم های درخواست محصول ، فرم های نظرسنجی، فرم های نقل قول و انواع فرم های دیگر را بوجود بیاورید و حتی این فرم ها را با ابزارهای امنیتی مناسبی همچون کپچا و ... محافظت نمایید.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول  Extended Contact Form Module  صفحه تماس با ما پیشرفته برای پرستاشاپ ایجاد کنید و یک صفحه تماس با ما زیبا و کامل و سریع در پرستاشاپ داشته باشید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Contact Form Ultimate Module برای راه اندازی فرم تماس با ما پرستاشاپ می‌باشد. این فرم ساز جزو حرفه ای ترین و پیشرفته ترین فرم سازهای پرستاشاپ می‌باشد. 
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Contact Form 7 Module فرم ساز پرستاشاپ بسیار قدرتمندی است که با استفاده از این ماژول می توانید انواع فرم های های پیشرفته را در پرستاشاپ طراحی نمایید.
899,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Form Builder - contact form, product, cms, quote Form Module برای پرستاشاپ می باشد. این ماژول یکی از پیشرفته ترین افزونه های فرم ساز پرستاشاپ می باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم