افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی

ماژول های پرداخت سریع و کوتاه سازی فرایند

ماژول های پرداخت سریع و کوتاه سازی فرایند خرید در پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. همانطور که می دانید اکثر فروشگاه ها یک فرایند پرداخت 3 الی 5 مرحله‌ای دارند و در هر مرحله از فرایند پرداخت مشخصات و اطلاعات خاصی از مشتریان اخذ می شود. با مازول های موجود در این بخش می توانید این فرایندها را بسیار کوتاه کرده و در یک مرحله همه مشخصات و اطلاعات پرداخت را زا مشتریان دریافت کنید و به این ترتیب در وقت و حوصله آنها صرفه جویی بوجود آوردید و در نتیجه سبدهای رها شده‌ی کمتری را شاهد خواهید بود. همیشه سرعت یکی از فاکتورهای اساسی در سود دهی ها در سیستم های تجارت الکترونیک و فروش آنلاین بوده و ا زاین به بعد هم خواهد بود.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول پرداخت در یک صفحه پرستاشاپ بنام One Page Checkout - Fast, Intuitive & Professional Module که یکی از قدرتمندترین ماژول های پرستاشاپ این ماژول می‌باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول One Page Checkout PS می‌توانید پرداخت یک مرحله ای پرستاشاپ را راه اندازی نمایید و پرداخت تک مرحله ای یا همان تک صفحه ای پرستاشاپ را پیاده‌سازی کنید
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول  One Page Supercheckout می‌توانید پرداخت تک مرحله ای پرستاشاپ را راه اندازی نمایید. تک مرحله‌ای کردن فرایند پرداخت پرستاشاپ موجب رضایت کاربران است.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم