×

فیلتر محصولات
Price
-
نسخه پرستاشاپ
ترجمه فارسی
2,999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Loyalty, referral & affiliate program (reward points) Module برای پرستاشاپ می باشد و با آن به کاربران درقبال خرید، فروش یا عضوگیری پاداش‌‌ داده می شود.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Full Affiliates Module برای راه اندازی سیستم بازاریابی چندسطحی در پرستاشاپ می‌باشد که امکانات فراوانی در تنظیم و مدیریت پیشرفته کمسیون فروش را دارد.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Affiliate Program Module ابزاری قدرتمند برای بازاریابی در پرستاشاپ است و می‌توانید به بازاریابان و فروشندگان در قبال فروش محصولات شما، پاداش یا پورسانت تخصیص بدهید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(0)
ماژول Knowband - Affiliate and Referral Program Module برای بازاریابی در پرستاشاپ کاربرد دارد و بازاریابان می‌توانند برای سایت شما مشتریان  زیادی را بیاورند

مازول های عضوگیری و وفاداری پرستاشاپ برای پابرجا ماندن و ماندگاری مشتریان در سایت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد و به راحتی می توانید برنامه ها وفاداری، همکاری در فروش و برنامه های عضوگیری و یا مجموعه گیری را پیاده کنید ویا سیستم حمایت مالی در فروشگاه خود تنظیم کنید!

این ماژول ها به شما امکان می دهد تا به مشتریان وفادار خود پاداش دهید و دائماً آنها را تشویق به بازگشت به فروشگاه تان کنید ، برای تولد مشتریان و کاربران خود هدیه دهید و با سیستم عضوگیری و یا همکاری در فروش، ترافیک فروشگاه خود را بالا ببرید. درواقع با این روش ها می‌توانید تا حد زیاد در هزینه های بازاریابی صرفه جویی کنید و اجازه بدهید مشتریان شما بزرگترین سفیران شما باشند!

ادامه مطلب

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم