افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close

ماژول Loyalty, referral & affiliate program 1.7.8-پاداش دهی در پرستاشاپ

ماژول پاداش دهی پرستاشاپ با نام Loyalty, referral & affiliate program (reward points) که با آن به کاربران درقبال خرید، فروش یا عضوگیری پاداش‌‌ داده میشود.

Read moreShow less
2,999,000 تومان بدون مالیات
قوانین خرید
قوانین خرید از فروشگاه آسان پرستا
عنوانتوضیحات
فروش مجدد آسان پرستا به هیچ وجه اجازه فروش مجدد محصولات و یا اشتراک محصولات در سایت‌های دیگر را به مشتریان خود نمی دهد و خلاف قوانین فروشگاه می باشد و به هیج وجه راضی نمی‌باشد..
گارانتی محصولات آسان پرستا برای محصولات گارانتی 48 ساعته درنظر گرفته و چنانچه اثبات شود که مازول دریافتی از فروشگاه ما اشکال دارد هزینه محصول به مشتری بازگردانده خواهد شد.
پرداخت آنلاین چنانچه هزینه محصولات را بصورت آنلاین و از طریق درگاه های بانکی پرداخت کرده باشید، تایید سفارش نیازی به تماس تلفنی ندارد و بلافاصله محصول خریداری شده قابل دریافت و دانلود می باشد.
پرداخت کارت به کارت چنانچه هزینه محصولات را از طریق روش کارت به کارت پرداخت کرده باشید میبایست از طریق تماس تلفنی پیگیر سفارشات خود باشید و منتظر تایید خودکار سیستم نباشید.
دریافت رایگان بروزرسانی‌ها تنها یکبار هزینه یک محصول توسط مشتری پرداخت می‌شود و برای دریافت نسخه‌های جدیدتر نیازی به پرداخت مجدد نمی‌باشد و مشتریان می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود بصورت رایگان نسخه‌های جدید ماژول‌ها و قالب‌ها را دانلود فرمایند.
Reference:
psm4
تصویر بندانگشتی
دوست داشتن3
اضافه به مقایسه0
افزودن به علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

ماژول Loyalty, referral & affiliate program (reward points) Module محصول سایت ETS-Soft.net برای پاداش دهی در پرستاشاپ می باشد. با استفاده از این ماژول به کاربران این امکان داده می شود که در قبال خرید، فروش یا عضوگیری، پاداش‌‌ دریافت کنند که این پاداش ها بر اساس تنظیمات شما می تواند بصورت پول یا امتیاز باشد. این امکان از طریق 3 برنامه بازاریابی فراهم شده است که عبارتند از برنامه وفاداری، برنامه عضوگیری و برنامه همکاری در فروش. به کارگیری این برنامه ها میزان فروش را افزایش داده و خوشنودی کاربران و مشتریان شما را درپی خواهد داشت. مهمترین ویژگی این ماژول این است که امکانات 3 ماژول را در یک افزونه قرار داده است و شما را از خرید و نصب 3 مازول بی نیاز میکند. به جرات می توان گفت که این مآزول قدرتمندترین ماژول پاداش دهی حال حاظر پرستاشاپ می باشد.

برای مشاهده آخرین تغییرات این ماژول اینجا کلیک فرمایید.
برای مشاهده پیش‌نمایش انگلیسی بخش مدیریتی اینجا کلیک فرمایید.
برای مشاهده پیش‌نمایش انگلیسی بخش کاربری اینجا کلیک فرمایید.

بررسی اجمالی ...

این ماژول امکانات و ابزارهایی را فراهم می‌آورد که با استفاده از این ابزارها و امکانات، بتوانید پاداش دهی در پرستاشاپ را تجربه کرده و به کاربران فروشگاه خود امتیازها و پاداش‌هایی را ارائه بنمایید. این پاداش‌ها در قالب 3 نوع  برنامه به کاربران اختصاص داده می‌شود. اسم اولین برنامه، برنامه وفاداری می‌باشد که از طریق آن به مشتریان هنگام خرید یک محصول پاداشی را بعنوان پاداش وفاداری ارائه می‌کنید. اسم دومین برنامه برنامه همکاری در فروش می‌باشد که به کاربران یا مشتریان در قبال معرفی محصولات به دیگران، پاداشی را بعنوان پاداش همکاری در فروش ارائه می‌کنید. اسم سومین برنامه نیز برنامه عضوگیری است که به کاربران و یا مشتریان در قبال معرفی سایت و دعوت دیگر کاربران به عضویت در فروشگاه، پاداش‌هایی را بعنوان پاداش‌های عضوگیری ارائه می‌نمایید. این پاداش‌ها یا بصورت پول نقد هستند و یا بصورت امتیاز و بن و غیره. بنابراین بطور خلاصه این ماژول شامل سه برنامه بازاریابی می‌باشد که عبارتند از: برنامه وفاداری، برنامه همکاری در فروش و برنامه عضوگیری.

شاید سوال اول شما این باشد که مهمترین و اصلی‌ترین ویژگی این ماژول چیست و چه نیازی به پاداش دهی در پرستاشاپ وجود دارد و چه نیازی به خرید آن می‌باشد!؟ خوب می‌توانیم بطور خلاصه و در کمترین عبارت ممکن این گونه به سوال شما پاسخ بدهیم که با این ماژول شما می‌توانید به بهترین کاربران و مشتریان فروشگاه خود پاداش بدهید و آنها را عاشق وب‌سایت خود کنید.

این ماژول وفاداری، عضوگیری و همکاری در فروش که نام اصلی آن Loyalty referral affiliate program می‌باشد، یک ماژول کاملاً حرفه‌ای برای بازاریابی پیشرفته و پاداش دهی در پرستاشاپ می‌باشد که در واقع یک راه حل جامع بازاریابی برای وب سایت شما است. این ماژول می‌تواند به شما کمک کند به سرعت و به راحتی برنامه های بازاریابی را در فروشگاه پرستاشاپی خود، مستقر کنید. برای استفاده از این ماژول نیازی به دانش زیادی در مورد بازاریابی ندارید! این ماژول وفاداری، عضوگیری و همکاری‌در‌فروش پرستاشاپ، همه این کارها را برای شما به آسانی انجام می دهد!

این ماژول چگونه کار می کند ؟

این ماژول برای پاداش دهی در پرستاشاپ بوده و به مشتریان شما این امکان را می دهد که هنگام خرید در وب سایت شما، پاداش بگیرند و یا از طریق دو برنامه دیگر، به شما در فروش محصولاتتان کمک کنند:

 1.  برنامه وفاداری – ترغیب مشتریان برای دریافت پاداش به ازای خرید کردن محصولات
 2. برنامه عضوگیری یا ارجاع (که بعضاً برنامه حامی مالی (اسپانسر شدن) نامیده می شود) – برای عضوگیری و ارجاع دوستان جهت عضویت در فروشگاه و دریافت پاداش از مدیر فروشگاه
 3. برنامه همکاری در فروش – بازاریابی و همکاری در فروش که انگار  فروشنده محصولات برای گرفتن پاداش هستند.

کاربران و مشتریان می‌توانند از پاداش های کسب شده، به روش‌های زیر استفاده نماییند:

 • می‌توانند هزینه سفارشات خود را با این پاداش بپردازد.
 • می‌توانند امتیازات و پاداش‌های خود را به کدهای تخفیف تبدیل نماید.
 • می‌توانند پاداش‌های خود را  از طریق واریز  شدن به حساب بانکی‌شان برداشت کنند. (مثلاً برداشت از طریق شماره شبا یا با سایر روشهای پرداخت مانند کارت به کارت یا چک و ... )

چرا پاداش دهی در پرستاشاپ مهم است و چرا باید از ماژول بازاریابی وفاداری ، عضوگیری و همکاری در فروش برای پرستاشاپ،استفاده کنیم ؟

1. یک راه حل جامع برای کمپین های بازاریابی پرستاشاپی می‌باشد !
ماژول وفاداری، عضوگیری و همکاری در فروش، سه برنامه از متداول ترین برنامه های بازاریابی می‌باشند و همه این روش‌های بازاریابی ( برنامه وفاداری، برنامه عضوگیری و برنامه های مشارکت در فروش محصولات)در قالب یک ماژول بازاریابی پرستاشاپی قرار گرفته‌اند و شما نیازی ندارید که برای هر کدام از این برنامه‌ها ماژول مجزایی خریداری و نصب نمایید. 

2. نصب آسان ماژول و سهولت در استفاده و کار کردن با آن ...
این ماژول را می توانید به سرعت در فروشگاه پرستاشاپی خود نصب کنید و بلافاصله پس از نصب، آماده به کار خواهد شد. تنها کافی است برنامه های مورد نیاز خود را فعال نمایید و کار تمام است! برای اجرای این ماژول اصلاً نیازی به یادگیری و داشتن زمینه ای در دانش بازاریابی ندارید!

3. اثر گذاری  فوق العاده !
این ماژول در افزایش چشمگیر درآمد و تعداد مشتریان، به شما کمک می کند. و بخوبی می توانید فروشگاه آنلاین خود را به مشتریان بالقوه گوناگونی معرفی نمایید.

4- دارای ابزار دقیق آماری و آنالیز اطلاعات
این ماژول وفاداری، عضوگیری و برنامه های همکاری در فروشِ پرستاشاپ، به همراه یک ویژگی عالیِ آماریِ داخلی ارائه شده است که به شما کمک می کند تا همیشه از رشد و کارایی فعالیت های بازاریابی خود مطلع شوید. همچنین به مشتری، عضوگیرها و همکاران فروش ( فروشندگان ) کمک می کند تا درباره حساب کاربری پاداش های خود نیز دارای یک دید کلی باشند. همچنین به آنها کمک می کند تا به راحتی راندمان و کارایی تلاش های بازاریابی خود را در وب سایت شما کنترل و پیگیری نمایند.

5. پشتیبانی از قابلیت تنظیم کران جاب ( cron )
در این ماژول امکان ارسال ایمیل اعلان به مشتریان با استفاده از کران جاب وجود دارد. می توانید به صورت خودکار یا دستی برای این منظور، کران جاب تعیین و تنظیم کنید.

6. طراحی تمیز و جذاب بصری
این ماژول هم در نمای جلویی وب سایت و هم در پنل مدیریت، دارای یک رابط حرفه ای و دوستانه ای، هم برای صاحبین وب سایت های پرستاشاپی و هم برای مشتریان است.

بیایید ببینیم که این ماژول، چگونه می تواند به شما کمک کند تا برنامه های وفاداری، عضوگیری، بازاریابی و همکاری در فروش خود را از طریق سه روش بازاریابی داخلی زیر پیاده سازی کنید:

برنامه وفاداری

این ویژگی پاداش دهی در پرستاشاپ، به شما این امکان را می دهد که به مشتریان خود در قبال خرید محصولاتی از فروشگاهتان، پاداش دهید. این برنامه مشتری را ترغیب به خرید بیشتر می کند تا جوایز بیشتری را بدست بیاورد، بنابراین قطعاً فروش و درآمد شما را افزایش چشمگیری خواهد بخشید! برای شما بسیار آسان است که یک برنامه وفاداری به مشتری خود با ماژول وفاداری، عضوگیری و برنامه های همکاری در فروش ارائه دهید، فقط کافی است ویژگی ها و تنظیمات ماژول وفاداری را از طریق پنل مدیریت ماژول، فعال کنید و برخی از شرایط لازم ( مانند موارد زیر) را پیکربندی نمایید.

 • انتخاب گروه های هدف مشتریان
 • انتخاب محصولات قابل اجرا در طرح های وفاداری
 • انتخاب دسته‌ها و شاخه های محصولات مورد نظر برای شرکت در طرح های وفاداری
 • زمان در دسترس بودن برنامه های وفاداری و ....

این ماژول همچنین به شما این امکان را می دهد که نحوه تخصیص پاداش وفاداری را انتخاب کنید. (برای مثال: تخصیص پاداش با مقدار ثابت یا درصدی از قیمت محصول - با مقدار یا درصد ثابتی از مجموع سبدخرید مشتری). همچنین امکان تنظیم استفاده از پاداش نیز وجود دارد و می‌توان به حداقل مجموع سبد خرید محدود نمود و یا به مواردی همچون حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت پاداش وفاداری، در دسترس بودن پاداش و ... نیز محدود کرد. این موارد و موارد مشابه همگی از پارامترهای قابل تنظیم در این ماژول است که انعطاف و کارآمدی بالایی دارند.

برنامه عضوگیری

در این ویژگی پاداش دهی در پرستاشاپ، ماژول وفاداری، عضوگیری و برنامه های همکاری در فروش پرستاشاپ به شما کمک می کند تا مشتریان فعلی خود را به عضوگیرهای حرفه‌ای ( اسپانسر یا حامی مالی ) تبدیل کنید! این قابلیت به شما کمک می کند که مشتریان، وب سایت و محصولات شما را به سایرین (برای مثال دوستانشان) معرفی کنند. هر زمان که مشتری، عضو جدیدی به وب سایت شما معرفی کرد و آن عضو جدید یک حساب کاربری ایجاد نمود و یا در وب سایت شما ثبت سفارشی انجام داد، با استفاده از این ماژول می توانید جوایزی را به کاربرِ عضوکننده اهدا کنید.

دعوت کنندگان و یا به اصطلاح عضوکننده ها می‌توانند با استفاده از روش های زیر به دوستان خود نزدیک‌تر شوند و آن‌ها را به وب سایت شما دعوت کنند :

 • اشتراک آدرس اینترنتیِ مُعَرف از طریق شبکه های اجتماعی مانند whatsapp ،  Facebook ، Twitter ، Linked In و ...
 • جاسازی بنر مُعَرف در وبلاگ، انجمن و یا وب سایت مشتری و ....
 •  مشتری، کد معرف خود را ( با دوستان و سایر افراد ) به اشتراک بگذارد تا دوستانش بتوانند هنگام ثبت حساب جدید در فروشگاه، این کد را وارد کنند. ( تا به این طریق امتیاز این سفارش برای مشتری منظور شود )
 • نمایش پنجره پاپ آپ عضو گیری/ و ترویج همکاری در فروش

شما همچنین می توانید گروه های مشتری مجاز به استفاده از برنامه های وفاداری را انتخاب کنید، حداقل تعداد سفارش مورد نیاز برای پاداش را تعیین کنید، تعداد حداقل افرادی را که مشتری، برای دریافت پاداش، باید عضو کند را مشخص کنید و یا می توانید از مشتری بخواهید که درخواست خود را برای همکاری در فروش در وب سایت شما، ارسال کند. می توانید تعیین کنید که به ازای هرکدام از ثبت نام های جدید چه مبلغی را به عنوان پاداش، پرداخت خواهید کرد یا اینکه فقط پس از ثبت و تکمیل سفارش اولین عضو جدید، به همکاران در فروش، پاداش خواهید داد. می توانید هنگام خرید محصولات توسط اعضای جدیدی که توسط عضوکنندگان معرفی شده اند، پاداش عضو کننده را محاسبه کنید (براساس درصد هزینه کل سفارش یا براساس مبلغی ثابت). یکی دیگر از ویژگی های مهم این ماژول، ارائه کوپن تخفیف است! شما ممکن است تمایل داشته باشید که کد تخفیفی به همکاران در فروش خود، اعطا کنید. آن ها می توانند کد تخفیف را به دوستان خود داده و از این طریق آنها را ترغیب کنند تا حساب جدیدی را در فروشگاه آنلاین پرستاشاپی شما ایجاد کنند و در نهایت اقدام به خرید محصولات شما نمایند.

برنامه همکاری در فروش

این برنامه پاداش دهی در پرستاشاپ به شما کمک می کند تا مشتریان خود را به فروشندگان سخت‌کوشی تبدیل کنید، آنها می‌توانند محصولات شما را بفروشند و کمیسیون (پاداش) دریافت کنند. فروشنده برای فروش محصول شما، با شما همکاری می‌کند و هنگامی که محصولی را که در وب سایت شما با موفقیت به فروش می‌رساند سهمی از درآمد حاصل از فروش آن را بدست می‌آورد. با فعال کردن برنامه همکاری در فروش برای وب سایت خود، شاهد رشد شدید فروش خود خواهید بود به صورتی که تصور نمی کردید!

ماژول وفاداری، عضوگیری و برنامه های همکاری در فروش پرستاشاپ، به شما کمک می کند تا برنامه همکاری در فروش خود را به آسانی به شرح زیر در وب سایت پرستاشاپی خود اضافه کنید:

 • انتخاب گروه های مشتریانی که قادرند و تمایل دارند در برنامه های بازاریابی شرکت کنند
 • ملزم نمودن مشتری به ثبت درخواستی برای پیوستن به برنامه های مشارکت در فروش
 • انتخاب محصولاتی که می توانند در  لیست محصولات مشارکت در فروش شما قرار گیرند

شما می توانید تنظیمات پاداش را برای برنامه های مشارکت در فروش پیکربندی کنید از جمله : نحوه محاسبه پاداش در هنگام فروش موفق یک محصول، در نظر گرفتن یا حذف مالیات قبل از محاسبه پاداش  و غیره.  به منظور افزایش کارایی برنامه های همکاری در فروش فروشگاه خود، می توانید با استفاده از این ماژول، در ازای خرید محصولاتی که جز برنامه های بازاریابی هستند، به مشتریان خود کد تخفیف بدهید!

توضیحات مختصر در بالا، تنها بخشی از ویژگی های اصلی ماژول وفاداری، عضوگیری و برنامه های همکاری در فروش پرستاشاپرا برجسته می کند! برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا به بخش "سایر ویژگی های منحصر به فرد این ماژول" که در ادامه ارائه می شود، مراجعه کنید.

آنچه مشتریان شما دوست دارند ...

 • مشتریان می توانند از طریق سه برنامه بازاریابی این ماژول، یعنی برنامه وفاداری ، برنامه ارجاع و عضوگیری برنامه های مشارکت در فروش به عنوان فروشنده، پاداش‌هایی دریافت کنند. مشتریان می توانند از این پاداش‌ها برای پرداخت سفارش های خود استفاده کنند یا پاداش‌های خود را تبدیل به کد تخفیف نمایند و یا درخواست واریز پاداش به حساب بانکی، شماره شبا و ... خود ثبت نمایند.
 • مشتری می تواند با استفاده از آمار دقیقی که برای هر برنامه بازاریابی ارائه شده است، حساب پاداش‌های خود را پیگیری کرده و تاریخچه مفصلی از برداشت/واریز پاداش را در پنل کاربری خود مشاهده کند.
 • مشتری می تواند وب‌سایت شما و محصولات آن را به راحتی با URLفروشندگی خود، در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد و به وسیله بنر تبلیغاتی ویژه خود، به راحتی به دوستان خود و سایر افراد تبلیغ نماید.
 • مشتری می تواند برای ترغیب و دعوت دوستانش برای ثبت حساب جدید یا خرید محصولات در وب سایت شما ، به دوستان خود کد کوپن اختصاص دهد.
 • سیستم اطلاع رسانی خودکار ایمیل این ماژول، می تواند مشتریان را در مورد هرگونه تغییر مهمی که در ارتباط با حساب کاربری همکاری در فروش آنهاست، آگاه کند.

نحوه نصب و راه اندازی ماژول

ماژول وفاداری، عضوگیری و برنامه های همکاری که برای پاداش دهی در پرستاشاپ می‌باشد نصب ساده ای دارد و می‌توانید به راحتی با یک کلیک در وب سایت پرستاشاپی خود نصب کنید. یک فایل راهنمای مفصل و کامل، که شامل جزئیات نصب این ماژول است، در بسته قابل دانلود این ماژول، قرار گرفته است.

مراحل نصب این ماژول در وب سایت پرستاشاپی شما به شرح زیر است:

 • فایل نصبی ماژول را از طریق "ماژول ها / ماژول ها و خدمات" بارگذاری کنید.
 • "ماژول وفاداری، عضوگیری و برنامه های همکاری در فروش" را فعال کنید.
 • برنامه بازاریابی مورد نظر خود را برای وب سایت خود، فعال کنید. این برنامه ها شامل : برنامه وفاداری، برنامه عضوگیری و برنامه مشارکت در فروش است. این اقدامات همه آن کاری است که شما باید انجام دهید!

 

سایر نکات

 • کد نویسی ماژول وفاداری، عضوگیری و همکاری در فروش، کاملاً ساده و روان است، هیچ کد پنهانی در آن گنجانده نشده است، در صورت داشتن دانش کدگذاری، به راحتی می توانید هرگونه سفارشی سازی مورد نظر خود را، در ماژول انجام دهید.
 • یک کتابچه راهنمای دستورالعمل استفاده کاربر و مستندات ماژول، به سورس ماژول پیوست شده است.
 • این ماژول کاملاً با قالب های سفارشی پرستاشاپ سازگار است.
 • ماژول وفاداری، عضوگیری و همکاری در فروش با همه مرورگرهای وب مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Opera ، Safari ، Internet Explorer و Microsoft Edge به خوبی کار می کند و کاملا سازگار است.
 • شما با خرید ماژول وفاداری، عضوگیری و همکاری در فروش، از پشتیبانی نصب رایگان آن برخوردار خواهید شد.
 • پشتیبانی آنلاین برای حل مسائل مربوط به ماژول، در هفت روز هفته و بیست وچهار ساعت شبانه روز، امتیاز دیگری است که با خرید این ماژول در اختیار شما قرار می گیرد.

سایر ویژگی های منحصر به فرد این ماژول پاداش دهی در پرستاشاپ :

پنل مدیریت ( برای صاحبین کسب و کار )

پنل مدیریتی کاملاً حرفه ای و بی‌نظیر که هر مدیری را شگفت‌زده می‌کند

آمار و ارقام

داشبورد ماژول، یک مرور کلی درباره برنامه ها و فعالیتهای بازاریابی مشتریان، عضوگیری و برنامه های مشارکت در فروش در وب سایت شما، به شما ارائه می کند.

برنامه وفاداری

شما می توانید برای اعمال برنامه های وفاداری، شروطی را تعیین نمایید. از جمله:

 • تعیین گروه های مشتری قابل اجرا
 • تعیین زمان در دسترس بودن برنامه مورد نظر
 • حداقل هزینه انجام شده برای پیوستن به برنامه وفاداری و ...

شما همچنین می توانید زمانی که مشتریان اقدام به خرید محصولاتی که جز برنامه های وفاداری هستند، می کنند، نحوه محاسبه پاداش آن ها را پیکربندی کنید. برای مثال شما می توانید موارد زیر را تنظیم نمایید : دسته بندی کالاهای قابل استفاده را انتخاب کنید، پاداش وفاداری چندگانه براساس تعداد محصول خریداری شده، حداقل مجموع ارزش سبد خرید برای دریافت پاداش وفاداری ، زمان در دسترس بودن پاداش و ...

این ماژول به شما این امکان را می دهد که پیام های نمایش داده شده در صفحات محصول، صفحه سبد خرید و معرفی برنامه وفاداری خود را کاملا شخصی سازی کنید.

برنامه عضوگیری

برای اعمال برنامه عضوگیری نیز می توانید شرایطی را تنظیم کنید، از جمله:
تعین گروه های مشتری؛ حداقل کل سفارش مورد نیاز برای تبدیل شدن به عضوکننده؛ حداکثر تعداد افرادی را که یک مشتری می تواند عضو کند و ...
همچنین می توانید نحوه تخصیص پاداش را در هنگام ایجاد حساب های جدید، پیکربندی کنید.
برای مثال :

 • پرداخت پاداش هنگام ثبت سفارشات جدید،
 • تعیین چگونگی پرداخت پاداش ؛
 • تعیین نحوه محاسبه پاداش مشتری پس از انجام خرید توسط افرادی که مشتری عضو نموده؛
 • برای هر سطح کاربر، هزینه پرداختی به عضوکننده را تعیین کنید و ....

می توانید کد تخفیفی را به افرادی که توسط عضوکنندگان، عضو جدید سایت شده اند، ارائه کنید، نوع کوپن را انتخاب کرده و پیام خوش آمد گویی مد نظر خود را سفارشی سازی کنید. همچنین می توانید به عضو کنندگان اجازه دهید کدهای تخفیف اختصاصی خود را تولید نمایند و این کدهای تخفیف را به دوستان خود، به منظور ترغیب آن ها به عضویت و خرید از فروشگاه شما، هدیه دهند.

شما می توانید بنر عضو کنندگان، شکل ظاهری شبکه های اجتماعی و پنجره پاپ آپ عضو کنندگان را پیکربندی و مدیریت نمایید. همچنین متن پیام های توضیحات و معرفی محصولات را شخصی سازی کنید.

برنامه های همکاری در فروش

به طور مشابه می توانید برای استفاده از برنامه های همکاری در فروش شرایطی را نیز تنظیم کنید. از جمله:

 • گروه های مشتری قابل اجرا را انتخاب کنید.
 • حداقل تعداد سفارش مورد نیاز برای پیوستن به برنامه های مشارکت در فروش؛
 • دسته بندی محصولات قابل استفاده در برنامه همکاری در فروش را انتخاب کنید و ...

تنظیمات پاداش:

در این ماژول پاداش دهی در پرستاشاپ، مشتریانی که توسط لینکی از همکارانِ فروش، به سایت شما دعوت شده اند، اگر به جای خرید محصول معرفی شده، اقدام به خرید محصولات دیگری از دسته محصولات برنامه های مشارکت در فروش کنند، می توانید به همکارانِ فروش خود، پاداشی اختصاص دهید. در این ماژول، امکان تنظیم چگونگی محاسبه پاداش همکارانِ فروش، هنگامی که فروش موفق محصولی را داشته اند نیز وجود دارد.

می توانید به مشتریانی که از طریق لینکِ همکارانِ فروش به سایت شما آمده اند، کد تخفیفی را پیشنهاد دهید، نوع کد تخفیف را انتخاب کنید و پیام خوش گویی مد نظرتان را نیز سفارشی سازی نمایید.

پیکربندی این ماژول پاداش دهی در پرستاشاپ

تنظیمات استفاده از پاداش ها:

 • می توانید به مشتریان اجازه دهید تا با استفاده از مانده پاداش حساب خود، اقدام به پرداخت سفارش های خود کنند.
 •  به مشتریان اجازه دهید موجودی پاداش خود را به کد های تخفیف تبدیل نماید.
 • به مشتری اجازه دهید تا پاداش خود را ( بصورت نقدی) برداشت کند و ...

روش های پرداخت:

در این ماژول، می توانید روش های نامحدودی را برای پرداخت پاداش به مشتریان خود، اضافه کنید.

درخواست :

در تنظیمات این ماژول، می توانید درخواست کاربران را برای پیوستن به برنامه های بازاریابی مدیریت کنید.

تاریخچه پاداش :

می توانید با استفاده از این ماژول، تاریخچه دقیقی از پاداش هایی که به مشتریان داده شده است، به آن ها ارائه کنید.

برداشت :

امکان پیکربندی کلیه درخواستهای برداشتی که مشتریان / عضو کنندگان / همکاران در فروش ثبت کرده اند، وجود دارد.

کاربران :

امکان پیکربندی پاداش هایی که کاربران، از هر برنامه بازاریابی کسب کرده اند، وجود دارد.

وجود امکان پشتیبان گیری /  بازیابی:

 • خروجی گرفتن از کلیه داده های پاداش و تنظیمات ماژول، با یک کلیک امکان پذیر است.
 • امکان بازیابی آسان داده های پاداش با گزینه های بازیابی مختلف، وجود دارد.

کران جاب (Cronjob)

در هنگام پایان یافتن مهلت قانونی استفاده از پاداش وفاداری مشتریان، امکان تنظیم Cronjob برای ارسال ایمیل به آن ها، به طور خودکار، وجود دارد.

تنظیمات عمومی

عمومی

 • امکان انتخاب نحوه نمایش پاداش در نمای ظاهری سایت و پنل کاربران
 • امکان تعیین وضعیت سفارش هایی که  تحت عنوان" در انتظار اعتبار سنجی"، با پاداش ایجاد شده اند.
 • امکان انتخاب وضعیت سفارشی که با پاداش معتبر انجام شده است.
 • تعیین زمان اعتبار پاداش، اگر سفارشی به یکی از وضعیت های بالا تغییر پیدا کرد.
 • امکان انتخاب گزینه ای برای لغو پاداش، در صورت تغییر وضعیت سفارش به حالت " لغو سفارش" یا تقاضای بازپرداخت پول پرداخت شده توسط کاربر
 • امکان دیدن نحوه محاسبه میانگین درصد حاشیه سود ناخالص

ایمیل:

وجود امکان پیکربندی ایمیل های اعلان و هشدار

نمای جلویی وب سایت فروشگاه (برای مشتریان / عضوگیرها / همکاران در فروش)

پنل کاربری کاملاً حرفه ای و بی‌نظیر که هر کاربری را شگفت‌زده می‌کند

بخش برنامه وفاداری

مقدار کل پاداش وفاداری را که مشتری بدست آورده، نمایش می دهد.

بخش برنامه عضوگیری

 • در این بخش اطلاعاتی راجع به افرادی که مشتری از آنها دعوت کرده است، موجود است.
 • امکان ارائه URL اختصاصی برای عضوگیرها (اسپانسرها)، ایمیل و شناسه عضوکننده، کد تخفیف عضوکننده، دکمه های اشتراک در شبکه ها اجتماعی و ...
 • امکان ارسال دعوت نامه عضویت به افراد، از طریق ایمیل

بخش برنامه های همکاری در فروش

 • امکان دیدن اطلاعات مربوط به میزان فروشِ همکارانِ فروش ( فروشندگان )
 • امکان دیدن اطلاعات مربوط به محصولات برنامه های همکاری در فروش، از جمله :
  URL محصول ، قیمت محصول ، نرخ کمیسیون قابل پرداخت به فروشنده و ...

بخش پاداش های من

 • در این بخش می توانید نمودار آماری از تاریخچه پاداش مشتری، ارائه کنید.
 • به مشتری اجازه دهید تا پاداش را در قالب تخفیف بصورت آنی برداشت کند (به سبد خرید خود اضافه کند) یا به کد های تخفیف تبدیل نماید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
psm4

مشخصات

نسخه پرستاشاپ
1.6 و 1.7 و بالاتر
ترجمه فارسی
بلی
نظرات(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت
(5)
سازگاری
(5)
این ماژول تنها ماژولی بود که توانست نیازهای سیستم فروشگاه ما را در پرستاشاپ برآورده سازد. به جرات میتوان گفت که قدرتمندتر از این ماژول برای بحث پاداش دهی و باشگاه مشتریان وجود ندارد.
مهمترین خصوصیت این ماژول هم این است که هر سه نوع سیستم پاداش دهی رو تجمیع کرده و نیازی به نصب ماژول های دیگر نیست.

یک نظر جدید ثبت کنید

 • سازگاری:
 • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
ویدیوها

ویدیو ماژول Loyalty, referral & affiliate program 1.7.8-پاداش دهی در پرستاشاپ

Loyalty, referral & affiliate program
Loyalty, referral & affiliate program ماژول Loyalty, referral & affiliate program (reward points) Module برای پرستاشاپ می باشد و با آن به کاربران درقبال خرید، فروش یا عضوگیری پاداش‌‌ داده می شود.
سایر محصولات این شرکت
ماژول BLOG Module 4.6.4 - بهترین ماژول بلاگ برای پرستاشاپ ماژول BLOG Module 4.6.4 - بهترین ماژول بلاگ برای پرستاشاپ
اضافه به مقایسه
1,499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول BLOG Module از شرکت ETS-SOFT بهترین ماژول بلاگ برای پرستاشاپ می‌باشد و تمامی ابزارها و امکانات لازم برای راه اندازی و مدیریت وبلاگ در پرستاشاپ را دارد
اضافه به مقایسه
ماژول Live Chat and Ticketing System 2.7.4-چت آنلاین در پرستاشاپ ماژول Live Chat and Ticketing System 2.7.4-چت آنلاین در پرستاشاپ
اضافه به مقایسه
1,499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Live Chat and Ticketing System Module یک سیستم چت آنلاین پیشرفته و فوق حرفه ای بعلاوه سیستم تیکت و پشتیبانی برای فروشگاه ساز پرستاشاپ می باشد.
اضافه به مقایسه
ماژول Order Manager 2.7.9-مدیریت حرفه ای سفارشات در پرستاشاپ ماژول Order Manager 2.7.9-مدیریت حرفه ای سفارشات در پرستاشاپ
اضافه به مقایسه
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Order Manager: Edit, delete, export, quick view & more Module برای پرستاشاپ می باشد و می توانید صفحه لیست سفارشات را بصورت پیشرفته کنترل کنید.
اضافه به مقایسه
ماژول Home Products PRO 2.2.9 - نمایش محصولات ویژه بصورت تب بندی شده در پرستاشاپ ماژول Home Products PRO 2.2.9 - نمایش محصولات ویژه بصورت تب بندی شده در پرستاشاپ
اضافه به مقایسه
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
مازول نمایش محصولات ویژه بصورت تب بندی شده در پرستاشاپ با نام تجاری Home Products PRO Module برای نمایش بیشترین محصولات ممکن در کمترین فضای ممکن در صفحه اول
اضافه به مقایسه
ماژول INS Shopping Slider 3.4.3 - نمایش تصاویر اینستاگرام در پرستاشاپ ماژول INS Shopping Slider 3.4.3 - نمایش تصاویر اینستاگرام در پرستاشاپ
اضافه به مقایسه
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول INS Shopping Slider Module برای نمایش تصاویر اینستاگرام در پرستاشاپ می‌باشد. راه اندازی گالری تصاویر سایت با تصاویر پیچ اینستاگرام بسیار هوشمندانه است
اضافه به مقایسه
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول فیلدها و تب‌های سفاری پرستاشاپ برای صفحه محصول با نام تجاری Custom fields & tabs on product page Module جهت نمایش جزئیات بیشتری از محصول در پرستاشاپ.
اضافه به مقایسه
ماژول Total Search Pro 2.3.6 - جستجوی زنده در پرستاشاپ ماژول Total Search Pro 2.3.6 - جستجوی زنده در پرستاشاپ
اضافه به مقایسه
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Total Search Pro: products, categories, CMS and more Module برای فراهم کردن یک کادر جستجوی زنده برای پرستاشاپ می‌باشد. و البته جستجوی هوشمند و پیشرفته
اضافه به مقایسه
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول نقد و بررسی پرستاشاپ با امکان پرسش و پاسخ در پرستاشاپ با نام تجاری Product Reviews: Ratings, Google Snippets, Q&A Module که قدرتمندترین در نوع خود است
اضافه به مقایسه

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم