افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 999,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

ماژول ها و ابزارهای مدیریتی

ماژول ها و ابزارهای مدیریتی برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر به این فکر میکینید که چگونه سریع و راحت پرستاشاپ خود را مدیریت کنید بهتر است که در این شاخه به دنبال ابزارهای مناسب بگردید. در این بخش ماژول هایی وجود دارند که درواقع بعنوان ابزارهای مدیریتی به شما کمک میکنند تا فروشگاه پرستاشاپی خود را بهتر اداره کنید و وظایف مختلف را به بخش ها و کارمندان مختلف محول کنید و یا دسترسی ها را برای بخش های مختلف مسدود کرده و یا برای کارمندان مختلف مجوزهای مختلف صادر کنید. همچنین مازول هایی در این بخش وجود دارند تا بتوانید ظاهر بخش مدیریت پرستاشاپ را نیز سفارشی سازی کنید. حتما اگر ماژول های این بخش را مورد بررسی قرار بدهید به ابزارهایی برخورد میکنید که حلال برخی مشکلات شما خواهند بود.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول مدیریت وظایف کارمندان در پرستاشاپ با نام تجاری Team & Task Manager Module برای برنامه ریزی، سازماندهی و مدیریت وظایف و اختصاص زمان بیشتر به کار مهمتر 
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول ثبت فعالیت‌های کارمندان در پرستاشاپ با نام تجاری Admin/Employee log of changes / actions / activity برای نظارت دقیق بر فعالیت‌های کارمندان در پرستاشاپ.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول مدیریت دیتابیس از داخل پرستاشاپ و فایل منیجر پرستاشاپ با نام تجاری Ajax File / Database Manager Module که شما را از سی پنل بی نیاز میکند.
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول مدیریت فایل ها و پوشه ها در پرستاشاپ با نام تجاری Prestashop Media / Files Manager برای مشاهده ویرایش و مدیریت فایل‌ها و پوشه‌ها بدون نیاز به سی پنل.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Admin Login Page Customization Module برای تغییر ظاهر صفحه ورود به مدیریت پرستاشاپ میباشد و امکان شخصی سازی کامل بخش ورود به مدیریت پرستاشاپ وجود دارد
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Delete Orders Pro  برای حذف سفارش در پرستاشاپ می باشد تا بتوانید سفارشات آزمایشی، سفارشات ناخواسته و سفارشات به درد نخور فروشگاه خود را حذف کنید. 
799,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول SuperTinyMCE PRO - Professional text TinyMCE editor Module  یک ویرایشگر پیشرفته برای پرستاشاپ است که بجای ویرایشگر متن پیشفرض پرستاشاپ استفاده می‌شود.
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop tinyMCE pro - extended rich text editor یک ویرایشگر حرفه ای برای پرستاشاپ می‌باشد و با نصب آن ابزارهای بیشتری برای ویرایش مطالب خواهید داشت
899,000 تومان (بدون مالیات)
(2)
ماژول Employees as owners of products and orders برای مدیریت و محدودسازی دسترسی کارمندان به محصولات و سفارشات خود یا دیگر کارمندان در پرستاشاپ می‌باشد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Restrict Order Status Based On Employees Profile برای محدودسازی دسترسی کارمندان به وضعیت‌های سفارشات در پرستاشاپ جهت کنترل تغییر وضعیت‌ها می‌باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم