افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 999,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

مازول های نظردهی و نقدوبررسی مشتریان

مازول های نظردهی و نقدوبررسی مشتریان برای پرستاشاپ در این بخش قرار دارند و با کمک این مازول ها می‌توانید امکانات و ابزارهایی را در اختیار مشتریان قرار بدهید که بتوانند نظرات و نقد و بررسی های خودشان را در مورد کالاها و محصولات ثبت و درج بنمایند و علاوه بر نوشتن نظر، به  کالاها و محصولات شما بصورت ستاره ای امتیاز بدهند و از یک تا پنج ستاره را بر اساس گزینه ها و آیتم های مختلف انتخاب کنند. همچنین این نمره ها و امتیازات نیز بصورت 5 ستاره در نتایج گوگل ظاهر بشوند. با استفاده از این مآزول ها می‌توانید مشتریان دیگر را آگاه تر و راضی تر کنید و شفاویت فروشگاه خود را به آنها اثبات کنید و از طرفی هم وقتی مشتریان نظرات و نقدها و امتیازات را بررسی میکنند میزان بیشتر از زمانشان را در سایت شما سپری کرده و به این ترتیب سئوی سایت شما هم ارتقا پیدا میکند.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول نقد و بررسی پرستاشاپ با امکان پرسش و پاسخ در پرستاشاپ با نام تجاری Trusted Reviews: Product reviews, ratings, Q&A Module که قدرتمندترین در نوع خود است
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول نظردهی پرستاشاپ بسیار پیشرفته با نام تجاری Advanced Reviews: Photos, Reminder, Google Snippets Module با امکانات بسیار قدرتمند و بی نظیر برای نظردهی.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Store Reviews + Product Reviews + Google Rich Snippets Module برای نظردهی و نقد و بررسی پرستاشاپ می باشد و همچنین امتیازدهی 5 ستاره ای برای پرستاشاپ.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(2)
ماژول Revws - Product Reviews  برای پیاده سازی نقد و بررسی در پرستاشاپ می‌باشد. با این ماژول امکان نظر دهی و امتیاز دهی ستاره ای برای محصولات فراهم می‌گردد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Customer Ratings and Reviews Pro + Google Rich Snippets Module برای سیستم نقد و بررسی محصول در پرستاشاپ می‌باشد. تقریباْ همانند نقد و بررسی دیجی کالا.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم