افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 2,999,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

ماژول های ترکیبات و سفارشی سازی

ماژول های ترکیبات و سفارشی سازی در پرستاشاپ در این شاخه قرار داردند. با استفاده از این ماژول ها شما می‌توانید به راحتی تمامی انواع کالاها یا محصولات را در پرستاشاپ به فروش برسانید و به اسانی آنها را مدیریت نمایید. بعنوان مثال مبتوانید براساس معیارها و متدهای خود محصولاتی را ارائه دهید و قیمت محصولات را براساس شخصی سازی های مشتری و برطبق نیاز مشتری محاسبه کرده تعیین ارزش نمایید. این دسته از ماژول ها می تواند برای فروشگاه های فروش مد و جواهارات یا فروشگاه های فروش جواهرات یا کادویی و یا حتی مبلمان خیلی کاربردی و مناسب باشد.

اگر تمایل دارید یک فروشگاه فروش محصولات سفارشی سازی و شخصی سازی شده از سمت مشتری را راه اندازی کنید در این بخش به جستجوی ماژول مورد نیاز خود بپردازید. اگر میخواهید فروشگاه فروش پیراهن راه اندازی کنید که مشتریان عکس یا طرح خود را برای چاپ بر روی آن ارسال کنند و یا اگر تمایل دارید یک فروشگاه فروش لیوان یا بشقاب پیاده سازی کنید که طرح یا نقاشی مشتریان بر روی لیوان ها چاپ شود باز این بخش از ماژول ها به کمک شما خواهند آمد. اگر میخواهید محصولاتی با ترکیب بندی ها خاص را بفروش برسانید ماژول های موجود در این بخش را حتما بررسی کنید.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول چاپ آنلاین در پرستاشاپ مخصوص پرداخت آنلاین هزینه چاپ با نام تجاری Professional Product Designer Studio Module مناسب برای راه اندازی چاپخانه آنلاین است
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول لوازم جانبی پرستاشاپ برای افزایش میزان فروش در پرستاشاپ می‌باشد. نام تجاری این ماژول پرستاشاپی Multi Accessories with Checkboxes Module می‌باشد. 
899,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول تعیین تعداد خرید محصول در پرستاشاپ با نام تجاری Product Step Quantity Module با قابلیت اعمال تنظیمات ضریب قابل انتخاب برای تک تک محصولات در پرستاشاپ.
2,999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول جمع آوری کامپوتر و اسمبل سیستم توسط خریدار در پرستاشاپ با نام تجاری PC Builder | PC Configurator Module بسیار قدرتمند و مخصوص فروشگاه فروش کامپیوتر.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول مجبور کردن مشتری برای انتخاب ترکیب ها در پرستاشاپ با نام تجاری Please choose attributes - Product combination check Module برای جلوگیری از خرید اشتباه.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
مآژول غیرفعالسازی ترکیبات ناموجود در پرستاشاپ و نمایش قیمت ترکیب ها با نام تجاری Attribute Price and Availability Display Module که بسیار کاربردی می باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Color / texture attribute zoom برای بزرگنمایی ویژگی رنگ در پرستاشاپ می باشد. با قرار دادن موس بر روی رنگ مورد نظر، عکس مربوطه بزرگ خواهد شد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Spare parts Module برای نمایش قیمت پایه در پرستاشاپ می‌باشد.  نمایش قیمت شروع در پرستاشاپ مثلا: شروع قیمت از...  یعنی نمایش کمترین قیمت در صفحات مختلف فروشگاه پرستاشاپی.
2,535,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Separating product by attributes module PrestaShop 1.7 برای نمایش مستقل هر ترکیب به عنوان یک محصول در پرستاشاپ می باشد. یعنی نمایش مجزای هر ترکیب
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Bulk combinations generator Module برای انجام تغییرات دسته جمعی در ترکیبات محصولات در پرستاشاپ می باشد. ایجاد فله ای و دسته جمعی ترکیبات در پرستاشاپ.
2,499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Advanced configurator for customized product برای پیکربندی پیشرفته محصولات سفارشی در پرستاشاپ بوده و امکان فروش محصولات شرطی در پرستاشاپ را دارد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Force select product attribute Module برای وادار کردن و مجبور کردن انتخاب متغییر ها و ویژگی های محصول قبل از افزودن به سبد خرید در پرستاشاپ می باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم