×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close

ماژول های ترکیبات و سفارشی سازی

ماژول های ترکیبات و سفارشی سازی در پرستاشاپ در این شاخه قرار داردند. با استفاده از این ماژول ها شما می‌توانید به راحتی تمامی انواع کالاها یا محصولات را در پرستاشاپ به فروش برسانید و به اسانی آنها را مدیریت نمایید. بعنوان مثال مبتوانید براساس معیارها و متدهای خود محصولاتی را ارائه دهید و قیمت محصولات را براساس شخصی سازی های مشتری و برطبق نیاز مشتری محاسبه کرده تعیین ارزش نمایید. این دسته از ماژول ها می تواند برای فروشگاه های فروش مد و جواهارات یا فروشگاه های فروش جواهرات یا کادویی و یا حتی مبلمان خیلی کاربردی و مناسب باشد.

اگر تمایل دارید یک فروشگاه فروش محصولات سفارشی سازی و شخصی سازی شده از سمت مشتری را راه اندازی کنید در این بخش به جستجوی ماژول مورد نیاز خود بپردازید. اگر میخواهید فروشگاه فروش پیراهن راه اندازی کنید که مشتریان عکس یا طرح خود را برای چاپ بر روی آن ارسال کنند و یا اگر تمایل دارید یک فروشگاه فروش لیوان یا بشقاب پیاده سازی کنید که طرح یا نقاشی مشتریان بر روی لیوان ها چاپ شود باز این بخش از ماژول ها به کمک شما خواهند آمد. اگر میخواهید محصولاتی با ترکیب بندی ها خاص را بفروش برسانید ماژول های موجود در این بخش را حتما بررسی کنید.

ادامه مطلبShow less
2,999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول جمع آوری کامپوتر و اسمبل سیستم توسط خریدار در پرستاشاپ با نام تجاری PC Builder | PC Configurator Module بسیار قدرتمند و مخصوص فروشگاه فروش کامپیوتر.
899,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول تعیین تعداد خرید محصول در پرستاشاپ با نام تجاری Product Step Quantity Module با قابلیت اعمال تنظیمات ضریب قابل انتخاب برای تک تک محصولات در پرستاشاپ.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Virtual Product Combinations with Associated File Module  می‌توانید برای محصولات مجازی و کالاهای دیجیتالی نیز در پرستاشاپ ترکیب تعیین نمایید.
599,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
مآژول غیرفعالسازی ترکیبات ناموجود در پرستاشاپ و نمایش قیمت ترکیب ها با نام تجاری Attribute Price and Availability Display Module که بسیار کاربردی می باشد.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Product page combinations table برای نمایش ترکیبات محصولات بصورت جدولی در پرستاشاپ می باشد. نمایش ترکیب ها در صفحه محصول بصورت جدول.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول مجبور کردن مشتری برای انتخاب ترکیب ها در پرستاشاپ با نام تجاری Please choose attributes - Product combination check Module برای جلوگیری از خرید اشتباه.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Combination Images Generator Module - افزونه ای است برای تولید خودکار تصاویر ترکیب‌ها در پرستاشاپ براساس عکس‌ها، لایه‌ها، رنگ‌ها، و متن‌های ترکیبات.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
افزونه Multi Accessories Pro Module  برای پرستاشاپ می باشد. با این ماژول می توانید برای محصول مورد نظر چندین محصول دیگر را بعنوان لوازم جانی تخصیص دهید. 
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
افزونه Additional Product Attributes / Custom Product Fields Module برای افزودن آپشن های اضافه در پرستاشاپ به محصولات می‌باشد تا امکان انتخاب فراهم گردد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Virtual Product Combination Module ترکیب برای محصولات مجازی پرستاشاپ نیز همانند محصولات استاندارد فراهم میگردد و امکان فروش ترکیبی فایل مهیا می‌شود
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول PrestaShop Custom Product Designer برای دیزاین و ساخت محصولات سفارشی در پرستاشاپ می‌باشد. مشتری محصول مورد نیاز خود را نقاشی کرده و ثبت سفارش می‌کند.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Advanced Pack 5 - Create ​​bundles of products Module برای فروش محصولات بصورت پک در پرستاشاپ می باشد. یعنی ایجاد بسته محصولات در پرستاشاپ و فروش پکی.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم