×

افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر محصولات
Price
-
نسخه پرستاشاپ
ترجمه فارسی

ماژول های اسلایدرها و گالری ها

ماژول های موجود در این مجموعه، مخصوص طراحی اسلایدرها و اسلایدشوها در صفحه اصلی یا صفحات دیگر وب سایت پرستاشاپی شما یعنی صفحات مربوط به شاخه ها و صفحاحت مربوط به جزئیات محصول می‌باشد. بعنوان مثال ماژول هایی برای نمایش محصولات جدید، محصولات پیشنهادی، محصولات پرطرفدار، محصولات محبوب، محصولات پرفروش و غیره که میتوانید بصورت اسلایدی یا بصورت جدولی و یا بصورت لیستی کالاها یا بنرها و یا اطلاعیه‌ها را به نمایش بگذارید. همچنین در این بخش از ماژول ها ابزارهایی برای نمایش گالری تصاویر یا گالری شاخه ها یا محصولات وجود دارد بعنوان مثلا نمایش تصاویر و عکس های انیستاگرام در پرستاشاپ، نمایش جدولی یا چرخ و فلکی کارمندان یا برندها و غیره.

ادامه مطلبShow less
999,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول INS Shopping Slider Module برای نمایش تصاویر اینستاگرام در پرستاشاپ می‌باشد. راه اندازی گالری تصاویر سایت با تصاویر پیچ اینستاگرام بسیار هوشمندانه است
699,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Featured Products Slider Module می توانید اسلایدر محصولات ویژه برای پرستاشاپ را در صفحه محصولات و صفحه شاخه ها  و صفحه خانه داشته باشید.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Creative Slider - Responsive Slideshow Module پیشرفته ترین و حرفه ای ترین اسلایدشو پرستاشاپ می باشد و برای زبان فارسی ترجمه و بومی سازی شده است.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Knowband - INST Shop Gallery Module برای ساخت گالری تصاویر اینستاگرام در پرستاشاپ و نشان دادن تصاویر پیچ اینستاگرام در فروشگاه شما می‌باشد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
با ماژول Slider Revolution Responsive Prestashop Module  اسلایدر رولوشن برای پرستاشاپ قابل استفاده می‌باشد. این اسلایدر از معروف‌ترین اسلایدشوها است.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم