افزودن آسان پرستا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
ترجمه فارسی
قیمت
  • 199,000 تومان - 499,000 تومان

نسخه پرستاشاپ

ماژول های بومی سازی و چند زبانه سازی

ماژول های بومی سازی و چند زبانه سازی پرستاشاپ در این بخش قرار دارند. اگر تصمیم دارید که فروشگاه خود را چندزبانه کنید و یا مطالب و محتوای آن را به زبان های دیگر ترجمه کنید حتما از این بخش از ماژول ها استفاده بفرمایید چرا که هر کشوری زبان، قوانین فروش، ارز و واحد پولی خاص خود را دارد و با مدیریت بهتر و بهینه تر این موارد در سایت خود می توانید در عرصه بین المللی حضور و فروش خوبی داشته باشید و یک سایت بین المللی شرایط و موضوعات و الزاماتی خاص خود را دارد که می توانید نیازهای خود را با استفاده از این مآزول ها برطرف نمایید. 

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول انتخاب موقعیت جغرافیایی و محل تحویل کالا از روی نقشه با نام تجاری Set Your Delivery Location | Tracking Made Easy Module برای تحویل دقیق و صحیح کالا. 
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Prestashop Show price in different currencies at the same time برای نمایش قیمت محصولات با چند ارز بصورت همزمان در پرستاشاپ با واحدهای پولی مختلف .
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Delete Language Prefix Module برای حذف پیشوند زبان در پرستاشاپ می‌باشد. این ماژول پیشوندهای زبان را برای زبان پیش فرض فروشگاه شما حذف می کند.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول City selection and geo-targeting Module برای نمایش پیام براساس شهر کاربر در پرستاشاپ می‌باشد تا براساس موقعیت کاربر پیام متغییر به کاربران نمایش دهید.
499,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Automated currency switch Module برای تغییر خودکار واحد پول پرستاشاپ می‌باشد. بطوری که با تغییر زبان سایت نوع ارز و یا همان واحد پولی نیز تغییر یابد.
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Autotranslator Module ترجمه خودکار در پرستاشاپ برای محصولات، شاخه‌ها ، ویژگی ها، تولیدکننده‌ها ، فراهم‌کننده‌ها و صفحات وبلاگ فروشگاه در عرض چند ثانیه
199,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
ماژول Auto Change Language And Currency - Geolocation Module برای تغییر خودکار زبان و ارز در پرستاشاپ و بر اساس کشور و موقعیت مکانی مشتری‌ها می‌باشد.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم